Şimdi Ara

WWE Smackdown vs Raw 2010 Artılar Eksiler Videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
87.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler ps3 için olanı gibi özellikler niye pc de yok bi de eski raw adamları var
    neden üzerinde SmackDown vs RAW yazıyor.
    ama eski adamlar var.
  • ben birşey sorucam bende smackdown raw 2009 var ama satıcısı smackdown 2009 un 2010 dan bir farkı yok diyor (benişmkisi bilgisayar ) ona göre yanırt verirmisiniz 2009 2010 dan farkı varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben birşey sorucam bende smackdown raw 2009 var ama satıcısı smackdown 2009 un 2010 dan bir farkı yok diyor (benişmkisi bilgisayar ) ona göre yanırt verirmisiniz 2009 2010 dan farkı varmı?

Smackdown 2009 ve 2010 Pc ye çıkmadı eskilere yama yapıp önünüze sunuyorlar.
  • arkadaşlar ben 2010 nu aldım ama onda undertacker ve rey msterio var diğerleri eski
  • Yaw wwe 2010 aldım ben ama 2010la alakası yok ! oyuncular cok eski bi arkadasıma da sordum onunda oyuncuları eskı oyuncular yukardaki video ile alakası yk napabilirm ?
  • bu oyunu nkkimseye önermem
  • wwe yılınnın en güzül oynayan yani dövüş eden rey mysterio

çünkü yeni dünya ahır siklet şanpiyonu herkes onu çok seviyorrrrrrrrrrr.
  • Konuyu çocuklar basmış. Oyun için yorumum ise şu: Oyunu şahsen ben beğendim. WWE meraklıları için süper bir oyun. Grafikler iyi hareketler ise karakterlerin hareketlerinin bizzat aynılarını yapmışlar.Güzel yani
  • valla ps3 versyponunu aldım cok güzel herkesin almasını tercih ederim ps3 olaanlar smackdown serisini seviyorsa kesin kacırmasınlar oyuncu karakter aynı gercek gibi ps3 te cok başarılı buldum kısacası cok güzel
  • güzelmiş ellerine saglk
  • SLM ARKADAŞLAR BEN ADIM ALİ FUAT KAYA ARKADAŞLAR BU OYUNUN PC YE ÇIKMASINI İSTİYORSANIZ AYNEN BÖYLE YAZIN (EVET SMACKDONW VS RAW OYUNLARI PC ÇIKSIN) YAZMANIZ YETERLİ LÜTFEN ARKADAŞLAR HEPİMİZ DESTEKLİYELİ PC YE DE ÇIKSIN BU OYUN
  • ya ikili yada dörtlü oyuncu modu nası oynanıyo yardımcı olabilen varsa sevinirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ya ikili yada dörtlü oyuncu modu nası oynanıyo yardımcı olabilen varsa sevinirim ?

Fatal Four way var kardeş
  • hayır iki kişi karşılıklı nası oynanıo iki konsolum var ama iki kişi karşılıklı nası oynanıo bilmiom lütfen söler misiniz ?????
  • ya oyunda nası sokağa çıkılıo bilen varsa söleebilir mi ?
  • ben pspden oynuyorum ama yarattığım karakterin vuruşlarını ayarlayamıyorum bilginiz var mı ve online oynamak istiyorum fakat kimse yok
  • ya iki kişi karşılıklı nası oynanıo ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • psp de nasıl online oynanır
  • Ben bu oyunu başarılı gördüm.En iyisi PS3 de.Neden diye sorarsanız çünkü PS3 de daha fazla çeşit var.Online mod var mesela.1 ay sonra Wwe SmackDown vs RAW 2011 çıkıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben bu oyunu başarılı gördüm.En iyisi PS3 de.Neden diye sorarsanız çünkü PS3 de daha fazla çeşit var.Online mod var mesela.1 ay sonra Wwe SmackDown vs RAW 2011 çıkıyor!

alcam bene önümüzdeki ay çıkınca ilk defa alıcam smackdownu zevklimidir online falan?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.