Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

WRC 8 FIA World Rally Championship [PC] ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
6
Favori
1.489
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> WRC 8 FIA World Rally Championship [PC] ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1372 Mesaj
    Fırtına ve yağmur olayı Drive club'dan sonra ki en gerçekci görünen araba yarışı oyunu olmuş bence. Logitech momo ile birazda yol titreşimini arttırınca enfes oluyor ilerlemek taşlar üzerinde araç titriyormuş gibi, ha o youtube videolarında ki gibi 200le kazasız gidemiyoruz ama olsun kabiliyetsizim sanırım ralli oyunlarında, oyun güzel olmuş parasını hakediyor ;)
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    378 Mesaj
    Araç kontrolleri araç tepkileri nasıl acaba ?

Benim de çok ilgimi çeken bir oyun oldu lakin uzun yıllardır FORZA oynadığım için diğer yarış oyunları pek sarmıyor.

Araç tepkileri, kontrolleri çok garip geliyor diğer oyunlarda. Isınamıyorum hiç bir oyuna
    |
    |
    i5 6600 - EVGA GTX 1070 FTW- AOC AGON AQ241QG 1MS 144HZ - NZXT S340 ELİTE WHİTE - MSİ H170 GAMİNG M3 - CORSAİR DDR4 2400MHZ 8X2-COUGAR 700W 80PLUS BRONZE - PHANTEKS WHİTE EXTENSİON CABLE KİT -Adata SU800 128GB SSD - 2,5 TB HDD - TECHNİCS RPDH 1200 HEADPHONE - DXRacer BLACK&RED DX-OHFE08-NR-1
  • Yarbay
    2121 Mesaj
    Dirt rally 2 ile kıyaslarsanız nasıl sizce?

mb:
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold

Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ

Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara
  • Yarbay
    2981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Dirt rally 2 ile kıyaslarsanız nasıl sizce?
    Bence halen "iş yok".

Gamepass'e eklendi ve hemen onu da indirdim. Biraz direksiyonla oynadım, "oh beeee" dedim resmen

WRC8'i oynamak daha kolay, çünkü araç deli gibi uçup kaçmıyor, ancak hissiyat olarak da fena olmasa da çok düzgün değil, halen fazla arcade. Ha kötü mü, bence değil, zevkli... Yine de en azından bi Forza Horizon fizikleri bile olsa iyiydi. Araçlar en kötü zeminde bile çok fazla "tutunuyor". Gereğinden fazla yani. Bunun haricinde görsel olarak baya güzel. Ama her şey grafik değil maalesef.

Dirt Rally 2.0'da eski bir önden çekişli Lancia ile başlıyorsunuz, virajda gaz verince kafanın dışarı açılması vs'sine kadar her tepki var.

Yani şu WRC serisi neyin inadında halen anlayabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 3 Ekim 2019; 14:53:14 >

• Yüzbaşı
    794 Mesaj

Oyunun black friday'de indirime girmesini bekliyorum ps4'te. PC'de olsaydım hemen alacaktım. Bir çok iyi sim yarışcısı (youtube'dakiler) WRC8'i aşırı derecede övüyor. WRC7 ile kıyaslanmayacak derecede iyi diye o kadar fazla review gördüm ki. Ben kendim Dirt 2.0 oynuyorum fakat WRC8'i henüz tecrübe edemedim. Fakat izlediğim ve yorumlayanların dediğine göre, sizin dediğiniz kadar fark olduğunu düşünmüyorum ben. Oyun indirime girip aldıktan sonra tekrar yorum yapacağım.

Teşekkürler
    |
    |
    Ormanci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun harika yaw dirt rallinin yüzüne bakmaz oldum .) Kariyer medium çok kolay hard da alışınca hemen kolay gelmeye başlıyor. Birtek zor gelen kariyer aralarındaki extrem koşullar stageleri. Daha çok ikon araç olmalı. Tek rwd araç stratos.

|
    |

• Yüzbaşı
    794 Mesaj
    Oyunu ps4 te satan var mıdır acaba?

|
    |
    Oyunu dun tr psn store daki %30 luk indirimle 179 tl ye aldim. Uzunca bir suredir bekliyordum aksam indiginde hemen girip bir kac etap oynadim. Izlenimlerim;

DR2 ye gore bana daha zor geldi. Ozellikle t300 rs gt icin Direksiyon ayarlarini yapmak icin neredeyse 2 saat ugrastim ilk test etabinda. Iki saat sonunda kendimce optimal ayarlari buldum fakat kendi ayarlarini paylasacak arkadaslar varsa memnun olurum.

Genel arac dinamikleri ve surus hissiyati bence cok guzel. Sadece araclari yolda tutmak biraz zor dr2 ye gore. Grafikler ve etaplar tek kelimeyle muhtesem. Wrc junior fiesta yi hic begenmedim arac gitmiyor resmen. El freni ile hairpin leri donmek bence cok guzel dr2 de bu cok zor gelmisti bana. Bir de etaplari mutlaka 70-80% bilmem lazim. Korlemeye giderseniz spin atip ucuruma dusmemenizin imkani yok.

Marmaris SSS etabinda 1.48 e kadar dusebildim su anda. Hedefim 1.40 lara inebilmek. Daha iki tur attim. Zaman gectikce detayli inceleme ve bilgiler paylasacagim.

|
    |

• Yüzbaşı
    794 Mesaj
    [DHTUBE=https://youtu.be/GfTzxfoEqHM]

Marmaris SSS etabi. 1.48 i henuz gecemedim daha. Hedefim 1.40.

Ps4 bu arada.

|
    |
    [DHTUBE=https://youtu.be/hN6WOcKm2Ok]

Galler online challange

|
    |
    thrutmaster ts pc doğru ayarları buldum olay acaip keyifli hale geld.

merak ettiğim gamepad ile elfreni sorun olmazken sadece direksiyon ve pedali olan biri elfrenini nasıl ayarlayabilir?bu şekilde kullanan nasıl kullanıyor acaba

Merhaba

T300rs gt ile oynuyorum ben de. Ts pc ayarlarinizi paylasmaniz mumkun mudur acaba ben de bi karsilastirmak isterim

Tesekkurler

|
    |
    lyldz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: yakuza001

Merhaba

T300rs gt ile oynuyorum ben de. Ts pc ayarlarinizi paylasmaniz mumkun mudur acaba ben de bi karsilastirmak isterim

Tesekkurler

Alıntıları Göster
    direksiyondaki ayarlara dikkat edin gerisi hep defaılt ayarda

deneyin bakalım belki sizide memnun eder
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.