Şimdi Ara

wp backup yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Web sitemi tasarımcı bir arkadaşa hazırlatmışım. Hostingi vs'yi kendisi almıştı. Web sitemde her şey oturdu ve sıkıntısız çalışıyordu. Fakat ilerleyen zamanlar da fiyat konusunda anlaşmazlığa düştük ve bana cpanel full back up dosyasını gönderdi. Şimdi ben siteyi yeni host firması üzerinden kuruyorum fakat ileri de içerik vs değiştireceğim zaman arkadaşın oluşturduğu wordpress admin paneline erişemeyeceğim. Kendim siteye yeni bir word press yüklesem ve adminliği kendi üzerime alsam bu arkadaşın gönderdiği back up dosyasını onun adminliği olmadan nasıl kurabilirim ?

• Backup dosyasını aldığınız hostinge yükleyip hostingi aldığınız yerden destek isterseniz aynı şekilde geri yükleme yaparlar. Daha sonrasında wordpress admin şifresi değiştirme diye araştırın mysql'den admin şifresini istediğiniz gibi değiştirin daha az uğraştırıcı olur.

• GercekUykucu kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• backup dosyasını hosting firması yeniden kurdu fakat site hala açılmıyor. Firmanın desteği :" Aldığınız hata yazılımınız kaynaklıdır. Ana sayfaya gitmek istediğimizde yazılımınız bize 404 çıkarıyor. Bu sunucudan gelen bir 404 hatası değildir. Sitenizi olduğu gibi aktardık.Bu doğrultuda yazılımınızı kontrol etmeniz gerekmektedir." diye cevap veriyor. Siteyi açtığımda ise 404 hatasıyla birlikte aşağıdaki hataları da alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim. Bana yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/u1029250/aysteel.com.tr/wp-config.php on line 54

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u1029250/aysteel.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u1029250/aysteel.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u1029250/aysteel.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: The magic method Automattic\WooCommerce\RestApi\Utilities\SingletonTrait::__wakeup() must have public visibility in /home/u1029250/aysteel.com.tr/wp-content/plugins/woocommerce/packages/woocommerce-rest-api/src/Utilities/SingletonTrait.php on line 48

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.