Şimdi Ara

Wow'u nereden bulabilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna 3 sene ara verdim.Şİmdi geri döneceğim.Harddiskimdeki oyunun yedeği duruyordu ama hd çalındı.Acaba istanbulda veya Ankarada oyunu direkt olarak alabileceğim internet cafe veya benzeri bir yer var mıdır ?

• Battle netten indirebilirsin kota sorunun yoksa. Yaklasik 2 saatte oynanacak duruma geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam okulun internetinden indirmeyi deneyeyim.
  • emca E kullanıcısına yanıt
    paraya kıyarım ve illa kutulu alcam dersen çoğu teknoloji mağazasında ve bilinen kitapçılarda satılıyor.
  • merkezi yerlerde bulunan cafelerde world of warcraft yüklüdür ama kimse oynamadığı için çoğunun patchi yarımdır.adresini verirse cdye çekip gönderebilirim
  • Battle.net ten alabilirsin geçen indirim vardı bitti galiba ama indirimleri beklersen 50 tl ye mist of pandaria ya kadar alabilirsin.
  • Hocam eyvallah sağolasınız zaten hesabım vardı o yüzden kutu almayı gerek görmedim.Arkadaşla bu gece okulda sabahlıyoruz şuan oyun iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emca

Hocam eyvallah sağolasınız zaten hesabım vardı o yüzden kutu almayı gerek görmedim.Arkadaşla bu gece okulda sabahlıyoruz şuan oyun iniyor.

iyi :) ravencrestte alliance san gel takılırız en son night elf hunterımla bol bol teriroty bölgelerinde düşük levelli horde avındaydım sınavlar bitince tekrar devam edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodnight

quote:

Hocam eyvallah sağolasınız zaten hesabım vardı o yüzden kutu almayı gerek görmedim.Arkadaşla bu gece okulda sabahlıyoruz şuan oyun iniyor.

iyi :) ravencrestte alliance san gel takılırız en son night elf hunterımla bol bol teriroty bölgelerinde düşük levelli horde avındaydım sınavlar bitince tekrar devam edicem

Ahanda faka bastın :) Haberin olsun, senin gibi insanlar hakkında pek de iyi şeyler söylediğim söylenemez
  • woodnight kullanıcısına yanıt
    90 lvl karakterinle low lvl horde pesinde degilsindir herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben low level asla kesmem ama benim bir arkadaş var 1'de olsa 89'da olsa affetmez anında gördüğü gibi keser. Olum yapma, olum dur, bırak yazık, hep dizgin hep dizgin desemde hiç kaçırmaz anında keser. Kimisinin huyu bu karışmamak gerekiyor onlarında haklı olduğu nokta "pvp realmi ben ne yapayım"

Aslında blizzard şöyle bir sistem getirebilir, her mapte o mapin leveline göre herkes eşit scale edilebilinir. Fakat buna millet isyan eder çünkü oyunun başlangıçtan beri olan dinamiğine çok ters.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mareşal_T® kullanıcısına yanıt
    Pvp realmi,doğru tabi. Kendi açımdan konuşayım,bir zevki olmaz 90 lvl la low level öldürmenin. Ben kasarken yapan olursa da kulakları çınlatırım,çınlattım. Hadi 3 4 lvl düşük olsa,tamam da tek ice lance le öldürebildikten sonra ne anladım o işten.

90 lvl rogue u stealth te followa alıp lvl kasana denk gelirse o zaman şaşırmasın ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmopasa

quote:

Orijinalden alıntı: woodnight

quote:

Ahanda faka bastın :) Haberin olsun, senin gibi insanlar hakkında pek de iyi şeyler söylediğim söylenemez

for the alliance.horde lara acımam aldırmam düşmanım sonuçta.
    ''düşmanımı bağışlarsam düşman diye bir şey kalmaz''.Alain Émile-auguste

• quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

şunu ekliyeyim yanlış anlamayın öyle hemen asla pat diye dalmıyorum ilk önce etrafında güvenlik uçuşu yapıyorum etrafta başka biri varmı diye yoksa yavaş yavaş süzülüyorum horde un yanına nerden geliyor neci diye :) yanına duruyorum eğer 1.incisinde sallamıyorsa 2.incisinde yine sallamıyorsa yaratık kesmeye devam ediyorsa indiriyorum tek okla.saygı gösterirse durup el sallarsa veya diz çökerse bırakıyorum.çünkü ben 85 olana kadar defalarca hordeların saldırısına uğradım adam görev yerime kamp kurduğunu bilirim yapamadım saatlerce görevi dedim madem öyle bende güçlü bir okçu olayım aynı bölgede çatır çatır kesmezmiyim sizi dedim.boş zamanlarımda tabi her zaman değil hordeların beni kestikleri yerlere arada gidip avlanıyorum.genelde zaten avlandığım bölgede yarım saatten fazla durdummu diğer 90 level hordelar düşük levellere eskortluk yapıyor koruyorlar.bu yüzden yarım saat arayla bölge değiştiriyorum.şöyle bir anımda var bir horde peşime takıldı evelyn forestte 90 level ozmnlar yeni yeni level atlıyorum bayağı peşimde dolaştı kaçtım tabi kaçarken yüksek levelli canavarların arasına dalmışım.yaratıklar tam beni öldürürken bütün yaratıkları temizledi.önünde eğildim durdu durdu atladı ejdarhasına uçtu gitti.o yüzden bende direk kesmiyorum.

10 level birini kendine denk görüp ona saldırıyorsan, bana savaştan düşmanlıktan bahsetme lütfen..
  • quote:

Pvp realmi,doğru tabi. Kendi açımdan konuşayım,bir zevki olmaz 90 lvl la low level öldürmenin. Ben kasarken yapan olursa da kulakları çınlatırım,çınlattım. Hadi 3 4 lvl düşük olsa,tamam da tek ice lance le öldürebildikten sonra ne anladım o işten.

90 lvl rogue u stealth te followa alıp lvl kasana denk gelirse o zaman şaşırmasın ama.

Bencede şaşırmasın ama adam g. Gladiator rog falan affetmeyebilir, gerçi rog kesmek mümkün değil vanish ile anında topuk lobisi.

• quote:

Yanında durduğum halde tepki göstermeyenlere acımam doğrarım. Mounttan inip yanında durunca söyle bir durup beni targetleyip ölümü bekliyorsa kesmem yardım ederim quest moblarına falan. /hi /wave yazanlarıda affederim. Rog oynuyorsam sabahtan akşama sap blind atar işkence ederim. World pvp <3

• Afedersiniz yavşamayı hiç sevmem Öleceksem de gururumla ölürüm daha iyi.. Arkamdan " Abi'ye yattı da gitti " dedirtmem .
  • ben düşük levellerde defalarca hordeların saldırısına uğradım belki 50 kişiden 5 i acıdı gerisi affetmedi kesti
    Pire için deve yaktın öyleyse.. Aynı şey bizimde başımıza geldi. Hem horde hem ally olarak iki taraftanda saldırıya maruz kaldım. Fakat sonra düşündüm ki bunun sonu yok. En iyisi benden düşük seviyede ki adamlara yardım etmek. Belki adamlarda " hala iyi niyetli olanlar var " imajı oluşturmak için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.