Şimdi Ara

WOW Gold Kasma taktikleriniz Nelerdir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eleman derken "Followers" mı ? Türkçeleştirmesi güzel olmuş :)
  • benim sayfayı bir ziyaret et ayda ortala 2m kadar kasarsın 1 veya 2 gün uğraşman yeterli bu ve bunun gibi 5-6 farklı gold farm tekniği mevcutturhttps://www.youtube.com/watch?v=hI5QTeQAoYM bu en kolay olanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rrkofu

benim sayfayı bir ziyaret et ayda ortala 2m kadar kasarsın 1 veya 2 gün uğraşman yeterli bu ve bunun gibi 5-6 farklı gold farm tekniği mevcutturhttps://www.youtube.com/watch?v=hI5QTeQAoYM bu en kolay olanı

Bu videodaki yontem 1 saatte 2 k bile vermiyorki videoda o şekilde gistermis ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam , kaç sene sonra tekrar başladım oyun bilgim neredeyse 0' a yakındı uzun süredir oynayıp takip etmediğimden , mine , crafting reag kasarak bile yapabildim yani tokeni 10 gün civarında , hoş şimdi pazarı, ne satılır ne satılmazı öğrendim daha hızlı yapabilirim, ayrıca petleri server üzeri taşıma olayıda yardımcı oluyor, x serverinda 1k olan y 'de 5 k :D 1 ay oldu başlayalı ama çözdüm olayı , kaldı ki bende expansion da yoktu.Ayrıca kendi yolunu bulman lazım bunuda tecrübe edindim server seçerken ve gold kasarken . Gold rehberlerinde twink ,transmog kasanlar high population RP serverda yapıyor onu . Ayrıca goblinlere kanıp low mid population serverda oynamayın , o tarz serverlar full goblin dolu 500 k itemi 10 k a zor satıyorsun .Yok 1 saatte 100 k vs videoları falan da hikaye . En iyi yöntem %100 satabileceğine inandığın şeyleri satmak , bulunduğun serverda en çok ne satıyor bak , undermine journal ya da TSM database den kas sat ya da ucuza satanları al pahalı sat.

• quote:

Orijinalden alıntı: bera336

Ben Antorus çıkmadan gireyim, tokenleri kenara dizeyim dedim dün. 4-5 aydıe girmiyordum çantada 1 token kalmıştı. Keystone +15 ler geçen haftanın buffları yüzünden zorluyordu. Sadece HC KJ sattım kurduğum pug gruplarında. Ortalama 2 kişi aldım ve kişi başı 150k, aldığım en düşük rakamdı. Birde hızlıca 9/9 temizledim ve gün sonunda 4 token(tanesi 300k idi) ve ayrıca kenarda duran 300k param vardı. Başladığımda çantamda toplam 3k repair parası vardı. Yani 1.5M civarında para kastım. Yeni raidde işler pek kolay olmayacak muhtemelen benim gibi pug taraftarları 3-4 hafta keystone üzerine yüklenecektir; bu haftaki bufflarda çok kolay kaçırma.

dostum uzun zamandır oynamıyorum o yüzden anlayamadım, merak ettim, +15 keystone heroic dungeon mı sattın? dungeon mı süpürdün? açıklar mısın sana zahmet

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.