Şimdi Ara

WoW Forumumuza Arkaplan Belirliyoruz!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
10.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü KO ve SRO forumunun bizden üstünlüğü ne adlı başlık üzerine yöneticilerden biri bana ulaştı ve siz resmi belirleyin biz arkaplanı hallederiz dedi Hepimiz arkaplan olacak artları, logoları, ssleri veya WoW' la ilgili istediğimiz resimleri koyalım ve arasından birini seçelim... Haydi yiğenlerim, göreyim sizi
  •  WoW Forumumuza Arkaplan Belirliyoruz!
  • bizim böyle kalsın bi farkımız olsun :p
  • Hepsi çok güzel arkadaşlar bir tane de benden olsun:

• bir kac resimde benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodThief -- 7 Şubat 2008; 12:01:16 >
  • Arthas olabılır aslında
  • quote:

Orjinalden alıntı: BloodThief

bir kac resimde benden

resimler çok güzel de, indirmeye çalıştığımda bir sorun çıkıyor, resim linkini [simage][/simage] kodları arasına eklermisin? öyle büyük olarak gelir, süper şeyler var gibi gözüküyor ama ben anlayamıyorum
  • hımm aklıma geli şimdi burda cok saygı duyduğum arkdaşlardan devil bozzo indigo diablo2 femre amboleos ve daha bir cok kişi harika resimlerle gelir güzel fon olur wow bölümünün arkasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodThief -- 7 Şubat 2008; 12:14:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BloodThief

hımm aklıma geli şimdi burda cok saygı duyduğum arkdaşlardan devil bozzo indigo diablo2 femre ve daha bir cok kişi harika resimlerle gelir güzel fon olur wow bölümünün arkasında

onlara öm atalım da gelsinler paylaşssınlar öyleyse tam nicklerini bana ömden atabilirmisin?
  •  WoW Forumumuza Arkaplan Belirliyoruz!

http://dongyrn.thegrahamdesign.com/images/WorldmapOfWarcraft_RC3.jpg

http://www.heimur.is/heimur/upload/images/heimur/tolvuheimur/lothr003.jpg

Alın Bunlarda benim resmim.

Benden bu kadar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • hepsi süper abi, özellikle sondan 5. sıradaki Warcraft logolarının karmaşasından oluşan oldukça tarafsız logoya ve 2. sıradakiyle 3. sıradakine hayran kaldım sağol paylaşım içn
  • Oyunun kutusu üzerindeki resim bence daha mantıklı.Yada WOW hikayesini düşünürek arka plana gelcek olan karakterin efsane olması gerek.WOW denince akla gelecek ilk kişiGeriye kalan ss ler bence gereksiz
  • buda hoşuma gitti ama bence arthas olsun wow denice aklıma ilk arthas gelir hem bakar bakar motive oluruz gider keseriz sonra

• hepsini anladımda orda nazgul ne yapıyor ya?
  • Orhan ne reklam yapıyorsun her yerde ya Gitmiş dev gibi posteri koymuş foruma ya 1 saattir açılmasını bekliyoruz..
  • bence private in yolladigi resim cok guzel tum irklar bir karede. gerci BE biraz crap cikmis ama olsun o kadar :)
  • Private'in resmi +1...Oldukça fazla class/race var ama renkler gidince düzgün duracakmı bilemiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Goldthwait

Orhan ne reklam yapıyorsun her yerde ya Gitmiş dev gibi posteri koymuş foruma ya 1 saattir açılmasını bekliyoruz..

Katılıyorum mümkünse biraz ufaltıver ya pc can çekişiyo açarken :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

arkada resim olsa ne olacak bende onu anlamadım, resim olunca öksüz evlat falanmı olucaz:) sanki evimizi dizayn ediyoruz.

illaha resim olcak diyosanız sola orc sağ tarafada night elf human fln koyulabilir.

İstemem yan cebime koy hesabı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.