Şimdi Ara

WoW da login olunca herkes Unknown entity ve direk disconnect (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Abi Punisher, bende de tamamen ayni sorun...Bahsettiklerinin hepsi bende oluyo...

Bu telekomu Allah bildigi gibi yapsin artik okucak bela kalmadi nerdeyse.......
  • +25k ping var inanamıyorum adam yerinden kıpırdamıyor söyleyecek söz bulamıyorum. Aha alın şunları okuyun bu sinirde bunları okudumda az kendime geldim yazan arkadaşların haberi yok buraya koyduğumdan ama haklarını helal ederler inşallah

ALINTIDIR sırasıyla wowturk deki Melkor, Earendil, Heiangreen arkadaşların eline sağlık.

quote:

PART ONE

Laz ziya: OrhAAAAAAAaaaaaAAAAnnnn
    Orhan : efendim abi
    Laz ziya: Bana telekomu getirrr
    Orhan : ama abi cok kalabalıklar. cok ölen olur.
    Laz ziya: Kaybedicek olan düsünsün OrhaaaaAAAAAAAaaaaann
    Orhan : peki abi. Polat a haber werimmi?
    Laz ziya: yegenimi yormayalım bunlar icin. sis cöktü istanbul a. kurtların vadiye inme vakti geldi..

Orhan ve adamları telekomu basarlar ama asırı lagdan dolayı yarısı ölür yarısı disconnect olur ve Orhan geri döner.

Orhan : Ziya abi?
    Laz ziya: Hallettinmi OrhaaaaaaAAAAAAAAaaaaannn
    Orhan : abi halledemedik. cok lag war. ms 124124 dü.
    Laz ziya: NE DEMEK LAN HALLEDEMEDİK. GİT SON GÖREWİNİ YAP ORHAAAaaaaaaAAANNN!

Orhan kendini asmaya gider. Tam ipe kafasını geciricekken dissconnect olur, ölemez bile...

quote:

PART 2
    Polat'ın ofisi...

Abdülhey: Abi Laz Ziya'nın adamları telekomu basmış.
    Polat: Eee Abdülhey?
    Abdülhey: Telekoma girince lag yüzünden ölmüşler, Laz Ziya da Orhan'ı disconnect etmiş.
    Polat: Yürü Abüldhey gidiyoruz.
    Abdülhey: Abi çok ms vardır hayatta gidilmez oraya.
    Polat: Latency'i düşünen kahraman olamaz.

5 dakka sonra Polat,Memati,Abdülhey,Erhan arabada...

Polat: Niye hala aynı yerdeyiz Erhan?
    Erhan: Polat abi lag yüzünden 5 dakkada bir hareket ediyo araba yürüyerek gitseydik keşke.
    Memati: Usta gidip kopardıkları kabloyla gırtlaklarını sıkıyım mı?

Polat'tan ses gelmez...

Memati: Usta?
    Polat: Dur Memati daha Erhan'ın söylediği yeni geldi buraya yavaş. Abdülhey latency kaç?
    Abdülhey: Abi "??" yazıyo tavana vurmuş.
    Polat: Böyle olmayacak... Barona gidelim.
    Erhan: Abi araba hala ilerlemiyo nasıl gidicez?
    Polat: @%&#!!!!

quote:

PART 3

Çakır ve Dayı, Polatlara yükse latency yüzünden yardıma gidemezler.
    (Dayının kahvesi)

Dayı: Bu ne latency böle! Şiştim. Tosunum, bana bi maden suyu uzat hele.

(Garsondan ses gelmez)

Dayı: Ben kime diyom tosunum. Nerde benim maden suyum?

Garson: Pardon dayı anca getirdim. Malum latency...

Dayı: Bu Laz ziya haklı galiba saldırmakla bu kahpelere. Ayda 59 YTL'yi sektirmeden alıyolar ama şu latency bi yeşil olmuyor. (Duran emminin resmine döner)
    Emmim, her şeye çare var da kahpeliğe yok derdin. Çok haklısın. Bunların çaresi yok. Çakır yeğenim, kalk gidelim. Latency matency Polat yeğenime yardım etmek lazım. Çakır? Nerdesin tosunum?!

Çakır: Pardon Dayı DC oldum da! Hay ben böyle telekomun, böyle ADLS'in, böyle latencynin...

(Kahve bir anda Halit ve adamlarının saldırısına uğrar)

Garson: Amanin! Cerrahpaşalı Halit!

Çakır: Hangi it?

Garson: Halit Halit. Abi bu latency yüzünden kulakların da az duyuyo valla.

Halit: Muhahahaha. Sende bu latency varken işin zor Çakırım! Ölümlerden ölüm beğen lan!

(Çakır ve Dayıdan bir hareket gelmez.)

Halit: Hahaha salaklar lag yüzünden kıpırdayamıyo. 150ms ile bitirelim şunların işini.

(15dk sonra, Çakır ve Dayı Spirit Healer'ın yanında)

Çakır: Haklıymışın be Dayı, bu kahpeliğe çare yokmuş.

Dayı: Öyle de yeğenim, şu rezz sickness bi geçmedi. Kahveye de dönemedik. Halit ve adamları Corpse camp yapmışlar.

Çakır: Onunki bununki, şerefsiz, kitapsız, allahsız...(Çakır dellenir)

• Haha, durumu çok iyi sentezlemişler etmişler yaa +++
  • en son blizzard in teknik forum sitesinde bi arkadaş konu açmış.. yüksek latency nin nedeniyle ilgili.. söyledigine göre telekom, askeri bi denizaltinin fiber optik kablolari koparttigini soylemis. her seferinde bi nane buluyor Telekom denilen......
    yurtdışı çıkışlarında felalet bir darboğaz var ondan bu bağlanti problemi.. ne zaman düzelir o iş şansa kalmış. millet iki sayfa açsın mailimne baksın napcak daha fazlasini diyen bi telekom varken bu oyun yalan yani...
  • süpermiş kurtlar vadisi muhabbeti...
  • Aynı sorun bendede var.Oyuncu isimleri 1dk. sonra geliyor.

TT sorunu ç.kale boğazında...Ben ç.kalede oturuyorum boğaz manzaralı,şuan adamlar ç.kale boğazına daldılar bakalım nolcak haber veriririm size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LITHIUM -- 17 Şubat 2006 15:48:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.