Şimdi Ara

WoW'a sıfırdan başlamak. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Goril1

Maalesef 2 ay oynadıktan sonra anladık :)) Şimdilerde satışa çıkardım ama ilgilenen yok. Neyse zararın neresinden dönersen kardır hesabı.
    Bende WoW'a geçtim. Yaş 40 bu yaştan sonra çok emek isteyen oyunları bünye kaldırmıyor. İş güç filan derken zor. WoW benim için ideal. Takılıp gideriz orada ortam oluştururuz. Bakalım hayırlısı.

Not: Wildstar hesabımı makul bir fiyata satacağım. 4 tane CREED + şu an 20 günlük daha süresi var. Varsa ilgilenen pm ile teklif atsın.

Wildstar oynarken bende acayip yoruluyordum, questler exp bile vermiyor sürekli olarak ordan oraya yolluyor aksine canavarlar ölmüyor.
    En çok ondan umutluydum, söndü gitti.
  • Derp kullanıcısına yanıt
    Benzer hatayı AION da da yapmışlardı.Wildstarda aynı şekilde o rotaya sokuldu bile bile.
    Yazık gerçektende.
  • Hordmusun allymi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vinewood kullanıcısına yanıt
    Silvermoon'da Ally tarafındayım.
  • Derp kullanıcısına yanıt
    Beni soğutan dungeon'lar oldu. En ufak hatada güm. Tolerans yok. Hayır da oyun eğlence için arkadaş. Stress yapıp kafa göz ağrıttıktan sonra niye oynayayım. Ha geçmişte benzer şeyler yaptım fakat artık yaş da geçti. Kafa kaldırmıyor :)
  • quote:

Silvermoon'da Ally tarafındayım.

Horde oynamak istersen Twisting nether a gel hocam , bende ordayım

Artık zor :) Ally başladım. Orada Ally tarafında bir guild buldum. Yuvarlanıp gidiyoruz :D
  • quote:

Artık zor :) Ally başladım. Orada Ally tarafında bir guild buldum. Yuvarlanıp gidiyoruz :D

ally oynamak bana saçma geliyor hocam

FOR THE HORDE

Ahaha bombayı kurdun
  • Classı öğrenmek değil de oyunu öğrenmek için sıfırdan başlamak daha iyi. Yoksa direk 90 verince 2 güne classının esaslarını öğrenirsin diye düşünüyorum.

• acark kullanıcısına yanıt
    Bomba adamın elinde patladı bu sefer. Ban yemiş

• dostum yanlış anlama da wow ekranını açıp login olduktan sonra o boost yaptığın karaktere girdiğinde yüzünün alıcağı şekli ben merak ettim doğrusu şu an.
    benim sana nacizane tavsiyem canın hangi karakteri oynamak istiyorsa aç onu ve oyunu başından yaşayarayak oyna zaten bu oyunun amacı keyif alıp güzel zaman geçirmekse , boost yaptığından çok daha güzel zaman geçireceğinden eminim.
    çünkü o geride bıraktığın 90 lvl da, oyunun asıl temeli ve keyfi yatıyor. demek istediğimi eminim herkes anlamıştır. saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.