Şimdi Ara

worldpuan ile yakıt alma..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar depom dolu kartımdaki worldpuanlar ile mazot alıp depom boşalınca doldurmak istiyorum...
    Bekleyemem puanlar siliniyo...

Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...

• bidon götür onlara doldurt.
    tanıdık varsa daha kolay olur
  • kaç para var ki
  • 125 tl ve sadece yakıt alabilirim, yani almam lazım başka bişiye kullanamam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan_bs

125 tl ve sadece yakıt alabilirim, yani almam lazım başka bişiye kullanamam...

pompacıya durumu açıkla 2 tane 19 litrelik boş damacana al onlara doldurt sonra plastik kapakla kapat bittikçe evden doldurursun huni benzeri birşeyle :)
    yada sonradan almak için istasyondan fiş alabilirsin konuş bi istersen oradakiler ile
  • Git benzin istasyonuna arabam yolda kaldi diyerek.Bidonla alisveriside kartla ode.Sanirim karakoldan yazi almak gerek bidon olayi icin ama Turkiyede kim takar supheli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

125 tl ve sadece yakıt alabilirim, yani almam lazım başka bişiye kullanamam...

pompacıya durumu açıkla 2 tane 19 litrelik boş damacana al onlara doldurt sonra plastik kapakla kapat bittikçe evden doldurursun huni benzeri birşeyle :)
    yada sonradan almak için istasyondan fiş alabilirsin konuş bi istersen oradakiler ile

Aynen Öyle.
  • sonuç ne oldu kardeş
  • bidon işi olmaz yaa uuraşamam valla onla....
    ama ben firmalara filan fiş benzeri bişiyle veriyolardı diye biliyorum, belki ööle bi fiş falan verebilirler mi?
  • Fiş olayı olmazsa etrafınızdan biriyle anlaşın aracını doldurun karşılığınıda para olarak alırsınız
  • Bidonla almayı denemeyin sakın ki vermezlerde

İstasyonlarda kameralar var her an kayıt eden

Alırsınız bidon ile kamera kayıtlarına girer sonra bir yerde olay oldu mu kamera kayıtlarından zor duruma
    düşersiniz

Hiç gerek yok yukarıda arkadaşın dediği gibi başkasının deposunu doldurun para olarak alın
  • Başkasının deposunu doldurup biraz daha ucuza tabi ücretini alabilirsiniz.
  • diger arkadaslara katiliyorum,baskasinin deposunu doldurarak nakit almak cok daha mantikli
  • 125 tl alacaklı mabkbuzu kestir ihtiyacın olunca kulanırsın,ben öle yapmıştım
  • Bir arkadaşa yada şirket aracına alın, size parasını ödesinler.
  • 125 tl lik hediye için ne kadarlık yakıt aldınız merak ettim dogrusu. Arkadasların söylediği gibi bir tanıdığınızın deposunu biraz daha ucuza doldurabılırsınız, ıkı tarafta karlı çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

125 tl alacaklı mabkbuzu kestir ihtiyacın olunca kulanırsın,ben öle yapmıştım

Bende bunu merak ediyordum işte dostum !

Alacaklı makbuzunu herkese kesiyorlar mı?

Her yakıt firması da yapıyor mu?
  • quote:

quote:

tabi herkese kesiyorlar,problem olmaz
  • quote:

quote:

quote:

tabi herkese kesiyorlar,problem olmaz

teşekkürler bunu bir sorucam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.