Şimdi Ara

Worldnakit,playnakit her internet 25/5tl toplamda 25 tl indirim (bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
48
Favori
38.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bim world üye iş yeri değil nasıl aldınız iade acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebmilebi

Bim world üye iş yeri değil nasıl aldınız iade acaba?
    Garantide uyeisyeri olarak gorunmuyor ama uyeisyeri olarak geciyor.Ben bimden aldim iadede geldi hocam.
    Uyeisyerleri farkli noktalar olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gecen gittigim bimde garanti posu vardi mesela. Seninki de mi garanti posuydu. Cunku yapikredi posu sarti var detaylarda..

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Her ay için 25 lira kazanabilirsiniz haziran sonuna kadar.
    Her ay için 25 olduğuna eminmisin? Kampanya sonuna kadar en fazla 25 olarak anlamadım ben. Biri bu konuda beni aydınlatsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gecen gittigim bimde garanti posu vardi mesela. Seninki de mi garanti posuydu. Cunku yapikredi posu sarti var detaylarda..
    Onu ornek amacli verdim.
    her noktada farkli poslar olabilir.Bimden iadeyi sadece ben degil cogu sayfadaki kisiler aldi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Her ay için 25 olduğuna eminmisin? Kampanya sonuna kadar en fazla 25 olarak anlamadım ben. Biri bu konuda beni aydınlatsın

Alıntıları Göster
    Hocam aylik 25 tl kazanabilirsin maksimum.
    yani 6 ayda 25 x 6 = 150 iade alabilirsiniz her ay sartlari saglarsaniz.

• Anladim. Yapikredi posu olmasi gerekiyor ama kesin degil mi? Garanti posundan odeyip de iade alan olmamistir sanirim.

• quote:

Anladim. Yapikredi posu olmasi gerekiyor ama kesin degil mi? Garanti posundan odeyip de iade alan olmamistir sanirim.
    Ortak postan cekim olur onuda slip fisini aldiginda altinda yapikredi yaziyorsa islem basarilidir. Baska postan cekilip iade alan varmi bilmiyorum.
    Sartlarda uye isyeri diye belirtmis.

• Ben geçen sefer toplam 25 diye 5 işlem yapıp bırakmıştım. Bu sefer her ay 5 işlem yapalım o zaman Teşekkürler o zaman farklı günlerde opetten 25er liralık yakıt alsak çok karlı oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssss5 -- 4 Ocak 2020; 3:58:58 >
  • quote:

Ben geçen sefer toplam 25 diye 5 işlem yapıp bırakmıştım. Bu sefer her ay 5 işlem yapalım o zaman Teşekkürler o zaman farklı günlerde opetten 25er liralık yakıt alsak çok karlı oluruz
    Ayni gün ayni isyerinden sadece biri gecerli olur hocam zaten.
    5 farkli gunde 5 islem yaparsaniz posda ykb posu olursa subatta 25 iade gelir. Yani 125 harcamaya 25 iade ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Ayni gün ayni isyerinden sadece biri gecerli olur hocam zaten.
    5 farkli gunde 5 islem yaparsaniz posda ykb posu olursa subatta 25 iade gelir. Yani 125 harcamaya 25 iade ☺

Alıntıları Göster
    Hocam ben detayları okuyunca bir kişi en fazla 25 kazanır yazıyor ya. Kampanya boyunca toplam en fazla 25 olarak anlamıştım. Daha önce denediniz sanırım. O zaman bu sefer her ay uygularız 6 ay alırız 25 TL yi

• quote:

Hocam ben detayları okuyunca bir kişi en fazla 25 kazanır yazıyor ya. Kampanya boyunca toplam en fazla 25 olarak anlamıştım. Daha önce denediniz sanırım. O zaman bu sefer her ay uygularız 6 ay alırız 25 TL yi

Alıntıları Göster
    Ordaki ifade aylik gecerli 25 tl iade sınırı.
    Ben eylulden beri hep iade aldim . Aynen dediginiz gibi olur her ay 25 alinir 6 ay boyunca (150 tl)

• World Nakit te veya Play Nakitte kart ücreti vs var mıdır. Yada işlem ücreti altında her ay belli bir kesinti oluyor mu?
  • internet şubesinden başvurmak istediğimde illa bir tutar yüklememi istiyor doğru mudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkrkskn

internet şubesinden başvurmak istediğimde illa bir tutar yüklememi istiyor doğru mudur.
    tl kart hesabindan yada kredi kartindan en az 10 tl yukleyeblrsn. Kredi kartindan yuklemeye komisyon aliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: trkrkskn

World Nakit te veya Play Nakitte kart ücreti vs var mıdır. Yada işlem ücreti altında her ay belli bir kesinti oluyor mu?
    Önödemeli kartlarda bu ucretler olmaz

• Hocam konunun yabancısıyım kart nasıl çıkartılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

Hocam konunun yabancısıyım kart nasıl çıkartılıyor
    Bu kart icin banka karti tl kart yada kredi kartin olmasi lazim para yuklemek icin.
    Ya hesap acicaksin yapikrediden yada kredi karti cikarmalisin sonrada internet subeden on odemeli kartlardan basvuru yaparsin 1 haftada eline gelir

• Mobilde sadece sanal başvuru var fiziki karta başvuru adımı nasıl acaba

Worldnakit,playnakit her internet 25/5tl toplamda 25 tl indirim (bitti)

Worldnakit,playnakit her internet 25/5tl toplamda 25 tl indirim (bitti)

• Yapıkredi hesabim var biraz once mobil şubeden bankamatik talep ettim gelen kart play yada nakit olurmu yoksa farkli bir kart mı gönderirler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.