Şimdi Ara

Worldcard Trendyol 150/50 Ekstre İndirimi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
34
Favori
54.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

50 lira wp kazanılır onda sıkıntı yok ancak ekstre indirimi olur mu ondan emin değilim. param posu olayı ne onu anlamadım hocam. eğer param posundan geçerse ekstre indirimi olmaz mı demek istediniz?

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim

Trendyol.com İstanbul TR. şeklinde yazıyor harcama.

Worldcard Trendyol 150/50 Ekstre İndirimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt
    orasi da ayni hatta m.h ben bakiyorum 10k gozukuyo sizde diyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uuykucuu kullanıcısına yanıt

Hocam world nakit dijital geçerli değildir, dijital kart dediğimiz ki yazdım bunu da konuda internet sitesinde(bilgisayardan girdiğinizde) dijital kartlarım bölümünde olanlar. Eğer sipariş iptal edilip tekrar sipariş ediliyorsa öyle yapın dediğim şekilde bu bölümden girip dijital kart çıkartın ve world mobilden 2 kampanyaya da katılım sağlayın.

• svgb S kullanıcısına yanıt

Hocam bazen param posundan geçiyor ve harcamada veya sms şifresi gelen ekranda param/trendyol yazıyor trendyol.com yazması gerekirken. Bazen şartlarda ypk posundan geçmesi gerek şartları var. O yüzden söyledim.

teşekkürler hocam, şimdi dijitalden 500 atacağım bakalım ne olacak.

Teşekkürler hocam öyle yapayım...

• digital karttan 500 lira attım, sayaçta 2 kampanya da işledi arkadaşlar. bilginize.

• trendyol cüzdandaki bakiyenin karta iadesini kaldırsa da bankalar şu saçma sorunlarla uğraşmasa.

dijital kart tanımında aklı karışanlar için; dijital kart = asıl karta bağlı sanal kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 9 Aralık 2020; 9:42:51 >
  • Maaş kartımdan yükleme yaptım yarın hesabıma 50tl nakit yatacak doğru mudur?

• Dijital kart icin worldmobil veya yapikredi mobilden başvuru olmuyor mu? Mecbur bilgisayar tarayıcısından mi girmek lazım?

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt

Doğrudur eğer sayaç çalıştıysa.

• chessmania kullanıcısına yanıt

Maalesef evet hocam,kk varsa kk'ya bağlı sanal kart da dijital kart sayılıyor.

• Bu kampanya tüm world kartlar için mı geçerli yoksa sadece yapı kredi kartları için mı? Bende vakıf world var mesela kampanyalarda göremedim.

• 2 YKB 2 Tosla ile Trendyol Cüzdana 500+500+125+125 = 1250 TL yükledim. 250 TL iade %20 güzel oran
  • Bir sorum olacak arkadaşlar, ben cüzdana 150 tl mi 500 tl mi yükleme konusunda kararsızım. Şu an 500 yüklesem ve sonra 150 ye dönmek isteyip 350 iade alsam 50 tl worldpuan gider ama ekstre indirimi iptal olur mu parçalı iptalde, sonuçta şartları sağlıyorum? Aynı zamanda play e-ticaret 150/10 puan da iptal olur mu?

• Cüzdan da sarı kız alınıyor mu?

• 500/100 çok güzel oldu cüzdan ile sarıkız süt veriyor arkadaşlar %2 de iade geldi
  • Şimdi benim anlamadığım TL kart içinde sanal digital kart oluşturulabiliyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.