Şimdi Ara

Worldcard n11 5-31 Aralık 111 tl worldpuan kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
17
Favori
39.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puan kampanyası güzelde, ipad air arıyorum ve dün bir satış ilanı vardı.
    Kupon vs. ayarlayana kadar ürün tükendi.
    İnşallah 31 Aralık'a kadar tekrar ipad air için ilanlar açılır.
    Bu sefer kupon vs. beklemeden sırf worldpuan için alacağım.
  • adiosta puanlar geri alınmıyor mu
    Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Ocak 2014 tarihi itibarıyla geri alınacaktır yazmakta
    avans borçta mı işe yarıyor bu fırsat
  • Avantajix kesin gelmicekmi n11 e?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Avantajix kesin gelmicekmi n11 e?

gelmiyecek sanırım.
  • hb da kampanyasında sms istiyorlardı. burada öyle bir açıklama göremedim. direk alışveriş yapsak yeterli oluyor mu :?
  • n11 den 1000 TL üzerinde world card la alışveriş yaptım. Alışveriş yaptıktan sonra yapı krediden aralık ayında 500 TL harcamanıza 50 TL puan için ODUL yaz 3160 a gönder şeklinde mesaj geldi. 111 puan a ek 50 TL puan gelicekmi yoksa iptal edip tekrar ı alışveriş yapmam gerekir. Bilgisi olan?
  • sennol S kullanıcısına yanıt
    İptale gerek yok, mesaj atın 50 TL daha gelir.

• Bir gmd bir de lumia 520 alınır.yalniz lumia 520 paralel ithalat ile disbritör garantili arasındaki fark nedir? Çözemedim

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Paralel ithalatta size satan kişi garntisi altında. Distrübütör ise nokia ya da anlaşmalı tümservislerin garantisinde.
  • Hocam o olayı biliyorum da paralel ithalat olan ürün bozuk adi olma ihtimali var mı onu düşünüyorum bir de kalite farkı var mıdır diye.

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

bkm'ye sanal kart tanımlı sanalkartlar dahil oluyor mu kampanya'ya ?

cevap verebilecek var mı bu soruma ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sennol

n11 den 1000 TL üzerinde world card la alışveriş yaptım. Alışveriş yaptıktan sonra yapı krediden aralık ayında 500 TL harcamanıza 50 TL puan için ODUL yaz 3160 a gönder şeklinde mesaj geldi. 111 puan a ek 50 TL puan gelicekmi yoksa iptal edip tekrar ı alışveriş yapmam gerekir. Bilgisi olan?

Bende bu avantajı kullanmayı düşünüyorum. Birde 100 tl lik koponda ayarladıkmı 1000 den 111 tl word puan + 50 tl word puan ayrıca 100 tl lik koponuda düştünmü 261 tl indirim sağlamış oluyoruz.
  • BKMEKSPRES kullanarak alışveriş yapan oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Biraz yukarıdaki mesajımı okursanız net cevabı görürsünüz arkadaşlar. WORLD (VEYA ADIOS) KART TANIMLI BKM HESAPLARI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE DE PUAN KAZANILIYOR! MH ni özellikle aradım ve detaylı sordum, onay cevabını aldım. Yani bu şekilde yapılan 1,000 TL lik bir alışveriş sonucu 111+15 TL WP kazanırsınız.

hadi bakalım verdik siparişi hocam teşekkürler bilgilendirme için:)

BKMEKSPRES girişinden yaparsak 111 artı 15 kesin mi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdoktor

quote:

Orijinalden alıntı: brifing

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Biraz yukarıdaki mesajımı okursanız net cevabı görürsünüz arkadaşlar. WORLD (VEYA ADIOS) KART TANIMLI BKM HESAPLARI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE DE PUAN KAZANILIYOR! MH ni özellikle aradım ve detaylı sordum, onay cevabını aldım. Yani bu şekilde yapılan 1,000 TL lik bir alışveriş sonucu 111+15 TL WP kazanırsınız.

hadi bakalım verdik siparişi hocam teşekkürler bilgilendirme için:)

BKMEKSPRES girişinden yaparsak 111 artı 15 kesin mi arkadaşlar

ben bkm ile sipariş verdim bakalım sonucu bekliyoruz.

• Biraz önce bende n11 den 1806 liralık alışveriş yaptım bkm üzerinden adiosla 111 wp gelecek ve bkm 15 wp kazanıp kazanamadığımızı öğrenebileceğimiz bir yer var mı? Sitesinde yüklenme tarihi15 ocak yazıyor. İlk 100.000 demiyiz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 11 Aralık 2013; 13:00:25 >
  • arkadaşlar bkm 15 tl puan ile birleşiyor mu? bkm ile ödedik diye 55tl puan gitmesin. diğer puanı riske etmiyelim. kesin bilgi var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 11 Aralık 2013; 16:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sennol

n11 den 1000 TL üzerinde world card la alışveriş yaptım. Alışveriş yaptıktan sonra yapı krediden aralık ayında 500 TL harcamanıza 50 TL puan için ODUL yaz 3160 a gönder şeklinde mesaj geldi. 111 puan a ek 50 TL puan gelicekmi yoksa iptal edip tekrar ı alışveriş yapmam gerekir. Bilgisi olan?

500 e 50 ödül kampanyasının linki var mı acaba?
  • mesaj olarak geldi. Kişiye özel olabilir.
  • Kişiye özel kampanyayla alakası yok
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.