Şimdi Ara

Worldcard n11 5-31 Aralık 111 tl worldpuan kampanyası (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
17
Favori
39.310
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempatikboy666

arkadaşlar n11 de puanin gözükmeme sebebi aynı anda puan ve normal ödeme olmaması sordum ya puanla ya da normal ödeme ile oluyormuş ne kadar puan varsa onu kullanıyorsun üzerinde ki alış verisi kabul etmiyor maalesef :(

arkadaşlar hızlıaldan deneyin parçalı ödeme de olduğu için sıkıntı olmaması gerekir. bizimki yatmadı ki denesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

quote:

Orijinalden alıntı: sempatikboy666

arkadaşlar n11 de puanin gözükmeme sebebi aynı anda puan ve normal ödeme olmaması sordum ya puanla ya da normal ödeme ile oluyormuş ne kadar puan varsa onu kullanıyorsun üzerinde ki alış verisi kabul etmiyor maalesef :(

arkadaşlar hızlıaldan deneyin parçalı ödeme de olduğu için sıkıntı olmaması gerekir. bizimki yatmadı ki denesek

evet arkadaşlar hızlıal da oluyor aradim olur dedi bilginize :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk2548

n11 de puan kullanılmıyor artık nerede kullanacağız. arabanın depo full evde erzak çok :) başka kullanabileceğimiz yer var mı? online olarak

puanları n11 de de kullanabilirsin online olmayan yerlerde de hocam..
  • n11 puanı 111tl yatmış bkm puanı yatmamış arkadaşlar sizin yattı mı bkm puanı?
  • An itibariyle YKB benim 111TL worlduanımı yatırmış, geç oldu, ama neyse. :) sıkıntıyı atlattık. :)
  • 1000 lik alisverise 55 yatrmslar müşteri hizmetlerine ulasmnn kisa yolu ne arkadaslar

• bkm yatmıştı zaten farklı bir karta.

n11'den 111 yatmamıştı müşteri hizmetleri ile görüştüm. An itibariyle yatırılmış.

Yatmamış arkadaşlar varsa müşteri hizmetlerini muhakkak arasınlar kullanım süresi geçiyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnd

bkm yatmıştı zaten farklı bir karta.

n11'den 111 yatmamıştı müşteri hizmetleri ile görüştüm. An itibariyle yatırılmış.

Yatmamış arkadaşlar varsa müşteri hizmetlerini muhakkak arasınlar kullanım süresi geçiyor çünkü

hocam sizin vakıf mıydı?
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam yapı kredi world idi.

• vakıfı bende bekliyorum hala..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

quote:

Orijinalden alıntı: yawi

Yapıkredi müşteri hizmetleri ile görüştüm az evvel sorunun farkına varmışlar anlaşılan direk sistemsel arızayı ve kampanya süresinin uzatılacağını söylediler. İnşallah geçiştirmemişlerdir.

Ne zaman çözüleceğiyle ilgili bir bilgi var mı acaba? Hafta sonuna kadar çözülsede migrostan gdi kampanyasını kaçırmasak

Bugün yatmış N11 111TL Yapıkredi world.
  • Vakıf World'e puanı yüklenen birisi var mı hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion7

quote:

Orijinalden alıntı: yk2548

n11 de puan kullanılmıyor artık nerede kullanacağız. arabanın depo full evde erzak çok :) başka kullanabileceğimiz yer var mı? online olarak

puanları n11 de de kullanabilirsin online olmayan yerlerde de hocam..

n11 paunla alışverşi oluyormu ? eminmiyiz
  • n11 55 , 15 bkm , 50 tl otomatik ödeme talimati toplamda 120.00 TL yatmış.
  • Vakıf yatmadı bekliyoruz

• Vakıf Worldpuan hala yatmadı, beklemedeyiz:(
  • ES-ESKIZILCIK kullanıcısına yanıt
    HAYIR YAPILMIYOR KART NUMARASINI GİRİNCE PUAN SORGULA BUTONU KAYBOLUYOR YAPIKREDİ İÇİN DEFALARCA DENEDİM.
  • Puana bakmanin yolu hepsiburda sepete bizi ekleyin kredi karti bilgi.girin asagina puan bilgilericikiyor. Vakif n11 yyüklenen varmi sabah LPG aldim yüklenmemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirdemirel

Puana bakmanin yolu hepsiburda sepete bizi ekleyin kredi karti bilgi.girin asagina puan bilgilericikiyor. Vakif n11 yyüklenen varmi sabah LPG aldim yüklenmemiştir.

bonubon'da bonus sorgulama işlemi çok kolay. Aşağıdaki link gibi internet bankacılığına girmeden world puan sorgulayabileceğimiz yerler de vardır elbet ama biz bilmiyoruz. (Hepsiburada'nın sorgulama işlemi uzun geliyor bana)

https://www.bonubon.com/bonus
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.