Şimdi Ara

World of Warcraft Ya Da Başka Bir MMORPG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler dilerim. Konuyu açma sebebim şu arkadaşlar : MMO oyunları fazla sevmeyen birisiyim. O yüzden fazla takip etmem MMO oyunlarını. Ancak son zamanlarda MMORPG bir oyuna hasret kaldım. Dediğim gibi fazla oynamamıştım MMO oyunlar. Bu türde daha önce Allods Online oynamıştım oyun gerçekten hoşuma gitmişti ancak P2W oyundu biraz. World of Warcraft'a başlamak hep aklımda vardı ancak MMO oyunları fazla oynamadığımdan biraz uzak kaldım hep WoW'a. Sorum şu kısacası World of Warcraft'a başlamayı düşünüyorum. Sizce WoW'a başlamalı mıyım? Yoksa başka önereceğiniz MMORPG bir oyuna mı başlamalıyım. Ancak P2W olmazsa güzel olur önerileriniz. Sadece 1 defa satın almak gereken oyunlar da önerebilirsiniz.

• WoW'u deneyimlemezsen diğerleri sana güzel gelecektir.
    WoW'u deneyimlersen başkasını oynamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

WoW'u deneyimlemezsen diğerleri sana güzel gelecektir.
    WoW'u deneyimlersen başkasını oynamazsın.

+1500
  • World of Warcraft'ı denemeye karar verdim. Keşke daha önceden başlasaydım.
  • pişman olmayacağın bir tecrübe olacak, ingilizcen varsa hikayelere de odaklan
  • SefiriKebir kullanıcısına yanıt
    Günlük yaşantını olumsuz etkilememesi ümidiyle. Bol eğlenceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalite olarak yaklaşabilme potansiyeli olan tek oyun neverwinter'dır.Fakir kaldığımda indirip oynuyorum.Nedense hala patlama yaratmadı ama...

Onun dışında WoW'un yerini alacak dedikleri ne oyunlar gördük geçti gitti, yok star wars mış, yok 40 gb lık tera'ymış, hiçbiri tutamıyor yerini
  • Br00klyn28 kullanıcısına yanıt
    +1

negatif yanı yok değil ama onu da belirteyim. Oyuna odaklanınca hayattan biraz uzaklaşabiliyorsunuz.
  • 2008 2009 zamanında başladım wowa daha sonrasından birçok mmo oynadım ama hep prepaid alıp geri döndüm wowa başka mmoların grafigi olsun vs daha kaliteli olabilir ama gel görki wowdaki hazı veremediler bana..
  • Bir WoW oyuncusu olarak başka oyuna girdiğim zaman (LoL, CS hariç) zaman kaybediyormuş hissine kapılıyorum niyeyse. WoW hariç Wildstar 'dan çok ümitliydim fakat onda da tutunamayınca tekrar geri başladım.
    Özet: WoW hariç düzgün bir oyun bulursanız bana da pm.
  • Hocam wow oynarsan eğer diğer oyunların ne kadar dandik olacağını anlarsın demişti arkadaşım oynadım haklıymış kaç yıldır bırakamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.