Şimdi Ara

World of Warcraft Trading Card Game! (Resimli)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  World of Warcraft Trading Card Game! (Resimli)

World of Warcraft'ın kart oyunu geçtiğmiz günlerde piyasaya çıktı.Ben ve arkadaşım birer tane aldık oynuyoruz.Acaba başka alan oynayan var mı diye merak ettim.Varsa burdan bilgi alışverişinde bulunabiliriz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN : ]

googledan bulduğum birkaç tane kart örneği.İlginizi çeker belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_ram -- 28 Mart 2007; 3:49:00 >

• oyunu kısaca açıklayayım...
    oyun horde ve alliance arasında geçiyor...
    kabaca söylemek gerekirse: 1 tane heromuz, herolara yardımcı olacak ally'lerimiz(herodan daha güçsüz ve sayıları 1 den fazla olabiliyor), heromuzun kullanabileceği yetenekler, resource (kaynaklar) var...

bu linke tıklayarak oyunun animasyonlu olarak anlatımını görebilirsiniz...TIKLA!
  • izmirde alan yok mu ya?
  • Oyun guzel hatta en cok oynanan online oyun ama kartlı fazla tuutlmaz sanıorum

karlı seylere benzer bı tek taso olan pokemon tuutlmusdu sora dıgimon vardı sora bıse kalmamısdı o pıyasa ölü...
  • Ben de aldım,içinden Night Elf Druid çıktı. Gayet güzel bir oyun. İnternetten örnek desteleri indirmiştim. arkadaşlarla bayağı oynadıktan sonra her yerde aradım ve sonunda D&R'de gördüm. Ayrıca tutmaması için sebep göremiyorum. Çünkü o senin dediğin tasoları genelde çocuklar oynuyordu. Bu kart işinde iyi para var. Örnek olarak Magic the Gathering'i gösterebiliriz. Bu kart oyunlarının dünya üzerinde bir çok fanatikleri var.
  • bu kart oyunu diğerleriyle kıyaslanmaz bence çok kaliteli ve sağlam bi oyun...
    izmirde wowtcg oynayan varsa bir buluşma ayarlayabiliriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: İceBerG12

Oyun guzel hatta en cok oynanan online oyun ama kartlı fazla tuutlmaz sanıorum

karlı seylere benzer bı tek taso olan pokemon tuutlmusdu sora dıgimon vardı sora bıse kalmamısdı o pıyasa ölü...

bu tür şeylerin tutmama nedeni insanların ya ilgi göstermemeleri, yada nasıl oynandığını anlamamalarıdır.ben bu tür oyunları oynamayı çok severim fakat tam 3 yıldır oynayacak bi kişi bile bulamadığımdan olmuyor.bende butür şeyler soğumaya başladım.ilerde bende bunlara hiç ilgi göstermiycem çünkü oynayacak birisi yok

• neden böyle güzel şeyler yaygınlaşmaz ben de bunu anlaıyorum.

oynandğı zaman bir anda fanatiği olunabilcek bişey bence.Biz çok sevdik, özellikle de kafelerde felan çok güzel gidiyor.Oturup oynuyoruz.
  • zuhauha buna verceğiniz parayla gidip D&R den Orjinal WoW Alın daha iyi bune böyle çocuk oyunu gibi adam gibi WoW oynamak varken
  • sen çok akıllısın yaw.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Goku Raku

quote:

Orjinalden alıntı: İceBerG12

Oyun guzel hatta en cok oynanan online oyun ama kartlı fazla tuutlmaz sanıorum

bu tür şeylerin tutmama nedeni insanların ya ilgi göstermemeleri, yada nasıl oynandığını anlamamalarıdır.ben bu tür oyunları oynamayı çok severim fakat tam 3 yıldır oynayacak bi kişi bile bulamadığımdan olmuyor.bende butür şeyler soğumaya başladım.ilerde bende bunlara hiç ilgi göstermiycem çünkü oynayacak birisi yok

walla kardeş bencede bırak bu tür işleri sen gel normal wow oyna bunu oynayıp naapcan kartlar falan bozar bizi

• nerde o magic the gathering oynanan günler, ne horde u alliance i
    o zamanlar her serinin kitaplar dolusu kahramanı yaratığı büyüsü vs. olurdu
    bende 800 adet kart var hala :D
  • Ben de almış bulunmaktayım oyunu. Warcraft'ı gayet güzel işlemişler. Özellikle sıkı bir magic oyuncusu olarak bazı şeylere hayran kaldım. Fakat bir deste kurarken Alliance-Horde arasında seçim yapmanın yanısıra Hero'nun sınıfına göre de ayrım olması ve her sınıfın ayrı Ability ve Item'larının olması biraz can sıkıcı. Bir booster pack'ten çıkan 15 karttan çoğu eğer kartınız az ise işe yaramıyor. Bunun yanı sıra magic'teki "ben x ve y renginde kurucam destemi" özgürlüğü de yok, bu da yaratıcılığı kısıtlıyor, deste kurarken daha az seçenek bırakıyor size . Ama daha çok taze sayılabilecek bir çalışma olduğundan yine de çok çok başarılı buldum. Yeni çıkacak setler ile yeni özelliklerin ve uygulamalrın geleceğini ve oyunun giderek zevklileşeceğini tahmin ediyorum.
  • bende aldm oyunu fakat tam olarak nasıl oynanacağını anlamadm ingilizcem iyi değil.kurallarını anlatabilir misiniz??
  • Yani açıkçası bende almayı düşünüyorum fakat nasıl oynandığını bilmediğim için aldığım dakikadan sıkıntı çekmek istemiyorum ve bu yüzden biri kuralları anlatabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FABLE95 -- 17 Temmuz 2007; 19:36:21 >
  • Yardım Yokmuuuuu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.