Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28742875287628772878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben takip etmeyi bıraktım oraları, daha çok sinir oluyorum...
  • Evet yerler belli ama tam nisanda hic alakasiz yerlere mermi gidiyor, ben ona anlam veremiyorum. FV304 ile ilgili sorunum yok mesela tam nisanda iskaladigina sahit olmadim henuz :) Lakin alman fransiz ve rus arty kullanirken marsa mermi gonderiyorum resmen.

Senin o taktiklerinin tamamini denedim inan bana. Ne isabetim ne de hasarim artti :D Bende sorun var sanirsam arty ile hic ama hic oynayamiyorum galiba. Adamin bulundugu noktaya rahat 10-15saniye hedef aliyorum arty duz teminde tank acikta ve tepe filan da yok ama ates ettigimde mermi o ama kadar hic hesaplamadigim cember disina gidiyorya iste orda ben agzima ne gelirse sayiyorum !... Skill olarak BIA + camo vermistim daha sonradan sifirlayip 6.his, isabet digerlerine camo verdim sonra 2nci skilleri BIA yaptim. Isabette cok az farketti ama sonuc olarak yine degismedi.

8k hasari bugune kadar hic denemedim ama acikcasi pek zorda gelmiyor, biraz sans ve agresif oynama ile yapilir. En cok TD lerde 250m otedeki hareketli hedefleri vurmada zorlandim, onun haricinde zorlandigimi hatirlamiyorum. Ama bende WTF E100 var :D onunda verdigi rahatlikla sorun yasamiyorum. Darisi olmayanlarin basina.
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Top yöneltme, top sürgüsü ve kamuflaj ağı :)
  • Genelleme yapmıyorum ama BABA ve JCKAL klan üyelerinin en keyif aldığı şey diğer Türk klan üyelerini yoketmek...bu konuyla ilgili olarak diğer klanları eleştirme konusunda da en öndeler maşallah...atmıyorum 6-7 kez BABA yada türevlerinden rakip oyuna kim düşmüşse ilk beni hedef alıyorlardı, sordum meğer bizim klandan kuyruk acıları varmış...konu kişisel değildir...
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    Bende genelde ilk onlari hedef aliyorum :) Bu isler karsiliklidir. Turkler once kendilerini sonra dusmani yokeder :)
  • IIKingTigerII kullanıcısına yanıt
    tierindeki iyi orta tanklardan biri, t-44'ten iyidir bence, hiç olmazsa güvenebileceğin bir taret zırhı var, tek kötü yanı klasik çin hastalığı top eğilmiyor.
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    İnan bu konuda benim kadar mağdur olma hocam. Daha bu sabah T1923 klanından biri artiye full bana çalıştı üstelik daha temiz atışları varken. İlk başta bişeler yazim dedim sonra vazgeçtim.

Geçenler de de yine türk bir oyuncu ben bc25t ile oynarken bc 5558 ile karşı takımdan bana yazdı '' ben BABA gördüm mü başkasına sıkmam'' diye ve hakkaten de öyle yaptı.

Olay aslında şununla alakalı; BABA VE JCKAL gibi ismi duyulmuş klanda oynuyorsan her yaptığın hareket atış olay oluyor dikkat çekiyor. Normalde ana avrat küfür edenleri umursamayanlar biz en ufak bir şey diyince foruma konuları açılıyor tartışılıyor da tartışılıyor.

Ben şöyle yapıyorum; maçın ilk başlarında türk oyuncuları pas geçiyorum, basmıyorum, sıkıştırmıyorum ama oyunda belli bir noktadan sonra seçenek kalmamışsa mecbur ona da dalıyorum.

Mesela dün pusuladaki arkadaş ''neden bana sıktın'' dedi, ben de dedim ki ''etrafına baksana en son sen kaldın'' dedim. Böyle işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 31 Ağustos 2015; 14:33:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Madde madde açıklayayım.
    1- artilerde bia ve anlık atış becerisi öncelik olmalı
    2- artinin bulunduğu zemin önemli, girinti çıkıntı olmayacak zemin düz olacak.
    3- tam odak alıp üzerine 2-3 saniye daha bekletmeden atış yapmayın bu boşa atış ve tekrar doldurmak için beklemek demek.
    4- tam odak yaparken mümkünse asla fareyi oynatmayın çoğu kişide farkında olmadan atış yaparken odağı bozup öyle sıkıyor, klik yaparken farenin hareket etmemesine dikkat edin :D
    5- her ülke artisinin kendine özgü karakterleri vardır bunlardan biri de mermi hızı. Mesela conq mermisi çok geç düşer. Atış yapacağınız mesafeye bakıp bu mermi tam olarak ne zaman düşer diye iyi hesaplamak lazım bu zamanla oluşacak birşey araba kullanmak gibi :)
    6- sezgi; hedefinizdeki tankın nereye gideceğini doğru tahmin etmek lazım, çoğu tank atış yapıp coverlanmak ister, onun atış yapmasını bekleyin ve o an coverlanacağı yere atış yapın, mermiye kendi gidecektir :)
    7- hafifler; oyundaki artilerin belalısı; size yaklaştığı an üzerine değil zemine atış yapın, kolayca bum
    8- snaphot; yapılıyor ama yarım odakta daha iyi sonuç veriyor normal tanktaki gibi denenirse fail :)
    9- counter manyakları; atıştan sonra yer değiştirin.
    10- he mermileri size yakın olan ön bölgeye, ap mermileri direk tankın üzerine atın, bu yüzden ap mermi atmak çok çok zordur.

Sorsan millete sadece click click :D

Çok güzel anlatmışsın arkadaş Tebrikler. Birseyi atlamışsn ama :) Karşı takımın kmtlerin top atışını izliyip yer tespiti yapmak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk türke sıkarsa günah günah :) clif haritasıda sağ taraftan agır tanklar bastırıyor 112 tek başına kalmış fcm ile ben arkadan destek veriyorum ona.ortada tiger2 var yamacın tam yanına karşıya bakıyor.çagırdım destege gel çöküyor burası diyorum adam bana diyo arty spot yapıyorum diyo o an altf4 yapasım geldi.bide diyorki bu benim 3. Hesabım banamı ögretiyorsun oyunu

Kısacası kimse kimseye boşuna sövmüyor bende dahil buna bariz mal gibi ölürsen söver yani.

• Türk oyuncular biraz 'şey'
    özellikle kale savaşlarında oyun sonu hepsi klavye aslanı/kaplanı maaşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, 9 numaraya yazdım onu.
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bu hangi oyun, hangi tank. Tankın gerçek resmini alıp garaja yapıştırdınız mı diyecem. Garaj da farklı bu nedir oyunun HD olan modelimi bu dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Bende genelde ilk onlari hedef aliyorum :) Bu isler karsiliklidir. Turkler once kendilerini sonra dusmani yokeder :)

Gomutanım işi özetlemişin

• GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    çoklata kullanıcan gürsel olmuyor yoksa
  • garipkatip kullanıcısına yanıt
    Soru sahibi benmiyim anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 31 Ağustos 2015; 16:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garipkatip

Arkadaş bu hangi oyun, hangi tank. Tankın gerçek resmini alıp garaja yapıştırdınız mı diyecem. Garaj da farklı bu nedir oyunun HD olan modelimi bu dostum.

HD tanklar premium garajda böyle gözüküyor zaten. Ama bu daha iyi modellenmiş sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 31 Ağustos 2015; 16:41:42 >
  • Amx elc bis in topu 360 derece donmuyormuydu beyler ?
    Yeni aldim ama tank avcisi gibi taret donmuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: limitlesss61

Amx elc bis in topu 360 derece donmuyormuydu beyler ?
    Yeni aldim ama tank avcisi gibi taret donmuyo

Evet Td gibidir o tank belli bir açısı var topun .

• Ben ole hatirlamiyodum bunu ya donuyodu saniyorum 😩😢 amx 12 t donuyomu ?

• e4 ün zırhı valla hiç güven vermio wtfe100 yolu benim için imkansız gibi 268 alabilirim ya da biraz serbest ile 263 e erken geçerim
    aslında hafta sonu etkinlik ve kişisel yedeklerle çok rahat kazabilrdim de online değildim malesef :S
  • 
Sayfa: önceki 28742875287628772878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.