Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.881
Cevap
49
Favori
234.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yetenek dağıtımı sorunundan ben de müzdaribim.Şamanımda 5. skill olarak uçan tılsım yerine inferno vermiştim.Sağolsun bütün oyuncular band of oblivionlara 1kk'dan aşşağı fiyat biçmediği için düzeltmek zor olacak.Bildiğim kadarıyla 60 lv üstü oyuncular yaşlı kadından skill sıfırlayamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kateujanod -- 30 Nisan 2017; 21:15:36 >
  • Çöpçüler olarak yerimizi alalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wom2LunaBvS

Bu arkadaşlar oyunumu bilmiyorlar yoksa luna serverinde becerikli oyuncumu yok hağla anlamış değilim...

Bildiğiniz üzere bedenseldim 4gün önce full P hesabı zihinsele çevirdim şuan tüm skiller G, bugun eğlencesine Dojanga gireyim dedim (öylesine girdim okadar emindimki yenileceğime video bile almadım) önce serverin en iyi bıçakçısını ardından büyülü silahını finalde sonra tekrar bıçakçı finalde bedenseli G1 skillerle yenip yeni sistemdeki Presator ünvanını aldım... şaka gibi...

Solden hadat gibi xMemoKiller gibi üç beş oyuncu gelsede gerçek bir rekabet olsa

Sen Sole gel
    Lunada rekabet yok. Solde ortam güzel.

• 2000 adet bk kastım. İnşallah butun emeklerime değecek bir sonuç cikar ortaya. Bir yandan da cok useniyorum. Kim ugrasacak gece gece tomla.

İhtiyacı olan varsa pm atabilir. Klavuzun ortalama değeri neyse onun aşağısindan satarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeltmeler Güncellemesi 01.05.2017

Değerli oyuncularımız,

Birçok düzeltmenin uygulanabilmesi için 1 Mayıs'ta oyuna bakım uygulanmıştır. Uygulanan düzeltmelerin listesi:

Birçok başarımı kazandırdığı takdirde yükseltme ile alakalı başarımların sayılmıyor olması sorunu düzeltildi. (Demircide +9 eşya basılması ve beraberinde kazanılan +9 başarımı örnek gösterilebilir).
    Anında iyileştiren iksirler artık saniyenin her 10'da 1'i süresinde bir kullanılabilecektir.
    Otomatik iyileştiren iksirler 3. ve 4. envanter sayfalarında yer aldıkları sırada kullanıldıklarında karakter üzerindeki görsel efektlerinin oluşmaması sorunu düzeltildi.
    Vizto ve Kenki mini bosslarının saldırı türü düzeltildi.
    Frozen Sapphire Ore'nin Knight's Chest'ten düştüğü miktar düzeltildi.
    Glacier's Chest'e Frozen Sapphire Ore düşme şansı eklendi.
    Liutao adı düzeltildi, artık dükkan araması üzerinde aratılabilir.
    Christmas saç stilleri ve Carnival kostüm ve saç stilleri artık dükkan araması üzerinde aratılabilir.
    Romanya sunucusundaki 2 OX sorusu düzeltildi.
    Dark Dragon bosslarındaki Soul Stone düşme şansı kaldırıldı.

En iyi dileklerimizle,
    WoM2 Ekibi.

• Aylardır bir yerin boşalmasını bekliyordum. Sonunda yakaladım bi tane. Mavi sağ en alttaki mekanımıza bekleriz . Mavideki tek ruby alchemist bizde şuanlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 3 Mayıs 2017; 13:5:34 >

• Yazın belki ben de başlarım. Item kasmak çok zor mu bu oyunda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar zor değil. Oyuna başlayınca 1 haftada +9 set cekersin üstüne. Para kasması kolay çünkü. Sadece oyuna yeterli vakit ayirabilmek önemli.

• 1.25m'den koyan pazarcılara ithafen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkemq -- 3 Mayıs 2017; 12:49:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkemq

1.25m'den koyan pazarcılara ithafen

1.25 olsa keşke. 700k ya koyuyor nemereciler.

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Luna'da nemere yapan az oldugu icin ruh tasinin tanesi 5.5kk :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Atsız Kovboy

Luna'da nemere yapan az oldugu icin ruh tasinin tanesi 5.5kk :D

Birkaç aya düşer o merak etme. Sizinkiler daha yeni yeni 105 olmaya başladılar.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Duser tabi

• Luna'da dc satışı kapatılacakmış. Sadece belirli günlerde satışa açılacakmış. Sanirim 100dc'yi artık 200kk'ya falan alırsınız.

8 Mayıs günü, bugün beş gün içinde Luna sunucusundaki eşya mağazamızdan Dragon Coins Voucher'ı çıkartacağız. Öğe dükkandan alınan öğelerin geri kalanı, şimdiye kadar olduğu gibi kullanılabilir olacak, bu nedenle değişiklik yok.
    Dragon Coins Voucher'ları gelecekte sadece belirli satış günlerinde ürün mağazasında satışa sunulacak.
    Not: Sunucudaki mevcut fişler bu değişikliğin etkilenmeyeceği anlamına gelir.
  • ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    Keske item marketten alinan zamanli esyalar euro karsiligi alinabilse bari. 14 dc lik eldiven icin 100 dc satin almak istemiyorum ki 100 dc 200kk falan olacaktir. Evden cikinca gormem kotu oldu degisikligi 300 dc alaydim bari 110kk dan var pazarlarda :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Atsız Kovboy

Keske item marketten alinan zamanli esyalar euro karsiligi alinabilse bari. 14 dc lik eldiven icin 100 dc satin almak istemiyorum ki 100 dc 200kk falan olacaktir. Evden cikinca gormem kotu oldu degisikligi 300 dc alaydim bari 110kk dan var pazarlarda :d

Forumda ki tartışmayı okudum ayrıca, gm'ler changer fiyatlarının düşeceğini savunuyorlar. Anlamadım neden böyle saçma bir fikir peşindeler? Changer drobu artmalı bence, ruh taşı gibi olmalı en azından.
  • Maden kitaplarını şamana mı okutmalıyım ana karakterime mi ?
  • ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    Bide ben niye dusecegini anlamadim, DC alan olmayacagi icin piyasadaki changer sayisi azalmayacak mi, demand fazla marketteki urun az dogal olarak fiyat artmaz mi

• Kateujanod K kullanıcısına yanıt
    Forumdaki Mining Guide ina gore o kitabi okumanin onemi var. 90 levelda madenlerden cok para yapildigi da asikar. Okutabilirsin gunde 2 karakter icin 2ser guide ekonomini cokertmez en nihayetinde

• Atsız Kovboy kullanıcısına yanıt
    +90 maplerde moblar çok vurduğu için 2 hesapla aynı anda madencilik yapmak mümkün mü ? Şamanla kazarken surayla keserim diye düşünüyorum.Yüksek maplerde hiç oynamadığım için bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.