Şimdi Ara

World Nakit Sanal kart ile yükledikçe harca, harcadıkça kazan! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
35
Favori
23.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternet alışverişine kapalıysa,
    YapıKredi Mobilde
    Kartlarım > Kart Ayarları > Kart Yetkileri / Talimatları.. kısmından ilgili kartınıza İnternet alışveriş yetkisi verebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Siz o zaman buradan alıp altın hesabınıza havale ediyorsunuz. Fiziki olsa ben de bu şekilde yapardım.
  • Farklı günlerde yapma şartı yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki ayrı kart için işlemleri tamamladım 25×5x2 =250 lira altungolda puan yükledim her defasında 25 yükleyip 25 çektim ,biraz uzun sürdü umarım 18 ocakta yatar. Müşteri temsilcisine sordum aynı gün farklı sayıda işlem geçerli dedi arkadaşlar bilginize

• Bende AG den işlem yaptım umarım yatar indirimler sorunsuz bir şekilde
  • Diyelim bu karta 25 lira yükledik ama harcama yapmadık, geri hesaba aktarabiliyor muyuz?
    50 yükledik, 40 harcadık, 10 kaldı ne oluyor deneyen arkadaş olduysa bilgi verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Diyelim bu karta 25 lira yükledik ama harcama yapmadık, geri hesaba aktarabiliyor muyuz?
    50 yükledik, 40 harcadık, 10 kaldı ne oluyor deneyen arkadaş olduysa bilgi verebilir mi?
    Bakiyeyi sıfırla gibi bir seçenek vardı galiba... denemedim ama oradan alınıyor olmasi lazım..

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Diyelim bu karta 25 lira yükledik ama harcama yapmadık, geri hesaba aktarabiliyor muyuz?
    150 tl yükledim tl carddan sonra bakiyeyi sıfırla dedim tekrar tl carda yükledi
  • mobil uygulamada bulamadım kartı
  • Kazanılan puanların da sanal karta yüklenmesi harcama konusunda oldukça kısıtlayıcı değil mi? 10, 20 liralık world puanı harcayabileceğimiz alışveriş siteleri hangileri? (altın vb harici alışveriş)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ziraat de promosyon verdi. Ayrıca atm ağı çok yaygın. Bazıları bilinçsiz olarak başka yere geçmeye niyetli olmuyor evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı gün aynı işyerinde 1 kez yararlanılır zorunluluğu yok değil mi
    sms te atmıyoruz katılım için
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    World Puan değil bakiye yüklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siriusix -- 24 Aralık 2018; 11:2:49 >
  • param?
  • Distortion kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş.

Bu devirde böyle merdiven altı bankalara imza verme. Neme lazım bir bakmışsın evini elinden almış.

• Altungold ile denedim ilkinde hata verdi sonradan yapabildim. Bu arada android uygulamasında kart gözükmüyor maalesef..
  • Hatta TL yüklemede veya Hepsiburada coklu kart kullanımında, aynı gün aynı işyeri sartida yoksa iş yapar.

• Distortion kullanıcısına yanıt
    kredi kartın varsa ona yansır hatta 2 kart varsa 1 ine yansır. sanal a zannetmem yansıyacağını fakat yüklem e yaparken hesaptan yüklersen zaten ücret almaz.

• TT Online işlemlerden fatura yatırsam sayılır mı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.