Şimdi Ara

World karttan bilgimiz dışında 328 tl çekilmiş !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşimin World kartından gerçekleştirilen işlemler:

World karttan bilgimiz dışında 328 tl çekilmiş !!!

İşlemler şu an Provizyonda, bankayı arayıp bildirdik 02626471900 faks numarasına harcama itarızınızı faks çekin dediler.
    Daha önce başına gelen arkadaşlar bu konuda başka bir şey yapmamız gerekir mi Durum lehimize sonuçlanır mı bilgilendirirseniz sevinirim

Edit: SS eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fencimert -- 17 Aralık 2016; 23:36:37 >

• kartı kullanıma kapattırdınız mı? forumda birçok kişi lehine karar verilmiş ve çekilen tutar kredi kartlarına yansımış. mutlaka harcama itirazı yapın ve bunu geciktirmeyin. geçmiş olsun
  • Evet katı kapattılar içinde de 50 tl world puan vardı. Puanın akibeti ne olur ki, Adios kartı da var eşimin ona aktarırlar mı istesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: fencimert

Evet katı kapattılar içinde de 50 tl world puan vardı. Puanın akibeti ne olur ki, Adios kartı da var eşimin ona aktarırlar mı istesek

büyük bir ihtimal aktarırlar.bir de eğer süresiz puansa zaten silinmez, yeni gelecek olan karta tekrar yüklenir. şansınızı deneyin belki aktarırlar
  • Sağ olun hocam tekrar ararız o zaman
  • Gecmiş olsun hocam kartnızı hemen kullanıma kapattırın ve arkadasların dediği gibi itiraz talabinde bulunun hocam..Birde puanları otomatik olarak diğer karta aktarılıyor hocam ..
  • fencimert kullanıcısına yanıt
    hocam yarın bir cep numarasından tekrar arayabilirler kartınız kapanmamış bir rus hesabına 5000 tl eft yapılmış diye bilgilerini istiyorlar bu şekilde sakın tongaya düşme bilgileri verme kendisini yapı kredi çalışanı olarak gösteriyor bilgilerini alırsa tekrar kartı aktif edip anasını ağlatıyorlar aynısı başıma geldiği için yazıyorum birde bankayı ara faksın ellerine ulaşıp ulaşmadığını teyit et.büyük ihtimal o kartlar hepsiburada.com dan alışveriş yapmıssındır o yüzden bilgilerini ele geçirmişlerdir hepsiburada satıyor mu bilgileri ya da sistem açığı var çoğu kişi hepsi buradadan kartı kullandığı için kartları kopyalandı.eşinin kartlarda alışveriş yaptıysan hepsiburadadan onada yeni kart iste.
  • Evet hepsiburadan gecen sene ve bu sene bilgisayar almıştık bu kartla.Telefonla arayanlara kanmıyoruz zaten banka bile arasa ben sizi ararım sonra deyip bankanın müşteri hizmetlerini arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fencimert -- 17 Aralık 2016; 23:55:23 >
  • banka belli bir süre parayı yeni kartına iade eder puanlarını aynı şekilde yeni kartına yüklenir yarın seni cepten bir kız arayıp yapı kredi bankası adına arıyorum derse söv.
  • eşinin kartıylada hepsiburadadan alışveriş yaptıysan o kartınada kapat.
  • geçmiş olsun 2 hafta öncede benim başıma geldi 97 tlik fatura ödeme ve uçak bileti işlem 30*90 günde sonuçlanıyor ama şuana kadar başına böyle birşey gelmiş olan arkadaşlarımın kartlarına tutarlar iade edildi
  • Çekilen tutarlar 20.12.2016 tarihinde karta iade edilmiş yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.