Şimdi Ara

World at War...tutarmı ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fikir sahibi olmak istedimde sizce tutarmı yani tutulurmu World at War bu haliyle ....genel olarak silah sesleri falan sizce nasıl ,özellikle silahlar nasıl olmuş ?????

|FOX|-SiHirB@ZzzZZzzzz..........

• oyun fena degil ama silahlar hosuma gitmedi kullanislari vs. damageleri dusuk cok ayarsiz...ve kesinlikle moda ihtiyac olacak mac icin...
  • ya zaten 800 mblık dosya açınca 1 gb oluyor. cod4 7gb oyunun orjinalinin grafikleri sesleri falan biraz daha iyi olur tabi ama BrutaL1tY dediği gibi moda ihtiyacı var. bnce en az bi 7 patch çıkar.
  • Yahu demo dan bahsediyorsunuz.Full sürümde elbette bir takım iyileştirmeler yapılmış olacaktır. :)
  • inşallah yaparlar....yoksa bu şekil sarmaz cod :(özellikle silahlar
    ...
  • gercek oyunu tutar zaten bu cod 4 ün yamasi gibi bişey cod 5 deil
  • setupu 800 mb olan oyundan ne beklersin.buna rağmen çok güzel grafikleri falan, full oyunu daha güzel olcak emin olun.
  • Zten bu oyun cod5 dilll arkadaşlar World at War 'dur.cod5 ap ayrı bir oyundur biliginiz olsun diye söleme gergi duydum.... yani World at War ayrı bi oyundur ...inş cod2 gib ve cod 4 gibi iyi tutulur
  • cod serisinin tutmamış oyunu varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: promet

cod serisinin tutmamış oyunu varmı

• silah sesleri hakkında gerçekten biçok silah sesi güzel olmuş.Çünkü her silah ateşlendiginde öyle devasa sesler çıkarmaz.Yanlız el bombalası atmak biraz degişmiş eskisi gibi degil ve almanları el bombalarıda digerleriyle aynı.Birçok yenilik var ve oyun süper olacaga benziyo ve arkadaşın dedigi gibi cod serisinin tutmayan oyunuda yokGrafikler güzel aslında birçok kişi konsol oyunu gibi olmuş desede bi noktaya odaklanınca etraftakilerin bulanıklaşması gerçek hayattada olan birşey.Öldügümüzde de kol bacak kopması gerçekçiligi arttırıyo.Silahlardan sadece bolt-action olanların dmg ları çok düşük normal mod da 2 atış yapmak gerekiyo karşıdakine ve 2. atışa zaman kalmıyo ya da denk getiremiyorsun.

Yazıları aklıma geldikçe aralara sıkıştırdıgım için bazı yerlerde kopukluklar olabilir :D

• biraz geliştirilmesi lazım diye düşünüyorum arkadaşların dediği gibi bu haliyle pek tutmaz ama cod bağımlıları için farketmez tabi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİHİRBAZzzz

Zten bu oyun cod5 dilll arkadaşlar World at War 'dur.cod5 ap ayrı bir oyundur biliginiz olsun diye söleme gergi duydum.... yani World at War ayrı bi oyundur ...inş cod2 gib ve cod 4 gibi iyi tutulur

sevgili eren oyuna Cod5 denmesinin sebebi PC için çıkan 5.ci Call of Duty!dir ondan
    normalde 9 tane call of duty serisi vardır
  • solo yine kısa yapılmıs cok cabuk bıttı :(

• quote:

Orjinalden alıntı: ShupaR

solo yine kısa yapılmıs cok cabuk bıttı :(

kısamı? ben 1.5 günde bitirdim hileyle fln bitirdin heralde
  • hyr dün aksam 18:30 da basladım sabah 4 te bıttı :) hile kullanmadım
  • quote:

hyr dün aksam 18:30 da basladım sabah 4 te bıttı :) hile kullanmadım

bence şu ana kdr oynadığım en uzun cod serisiydi.bu arada oyun süper insan gerçekten 2. dünya savaşında hissediyo kendini.ayrıca grafikelr mükemmel grafik ayarı otomatikte olunca her türlü efekti görebiliyoruz.bence oyunun en güzel yanı grafiğin otomatik olması olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dumanga

quote:

hyr dün aksam 18:30 da basladım sabah 4 te bıttı :) hile kullanmadım

bence şu ana kdr oynadığım en uzun cod serisiydi.bu arada oyun süper insan gerçekten 2. dünya savaşında hissediyo kendini.ayrıca grafikelr mükemmel grafik ayarı otomatikte olunca her türlü efekti görebiliyoruz.bence oyunun en güzel yanı grafiğin otomatik olması olmuş.

İlk oynayışımda 4-5 saat falan sürdü(regular zorluk ile). İkinci kez oynar mıyım bilmiyorum ama oynarsam 2 saati geçeceğini sanmıyorum. Bana CoD4'ten kısa geldi açıkçası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dumanga

quote:

solo yine kısa yapılmıs cok cabuk bıttı :(

kısamı? ben 1.5 günde bitirdim hileyle fln bitirdin heralde

4 saatte bitti valla.en zorun bi önce seviyesi neyse onda oynadım.çabuk bitiyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.