Şimdi Ara

Workstation Toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çeşitli CAD/CAM programlarında tasarımlar yapıyorum, normal masaüstü pc'ler yetmiyor..

Workstation almak istiyorum, ama fiyatları haliyle çok pahalı,,Kendim toplamayı düşünüyorum

Gözüme kestirdiğim workstation ile toplaması arasında ciddi fiyat farkı oluyor,
    Aynı parçaları toplayarak bir kasa toplasam aynı stabil çalışmayı elde edebilir miyim??
    Markalar modeller herşey aynı olacak..

Arkadaşlar lütfen deneyenler cevaplasın, teorikle pratik aynı olmuyor malumunuz..

• toplama pc hazır sistemden herzaman daha ucuza gelir nede olsa adam hazır sistemin üzerine kendi payınıda koyuyor. konuyu açarsanız bütçe açısından bilgi sahibi arkadaşlarda yardımcı olur
  • bütçeni yazarsan yardımcı olurum kardeşim
  • yaklaşık 3000Tl, Arkadaşlar sorduğum kısım sistem tavsiyesi değil...
    Emin olun kimse workstation toplayacak kadar tecrübeli/bilgili değil, 20-30 mühendis 2-3 ay çalışıp en doğru konfigürasyonu bulup, öyle sürüyorlar piyasa bu ürünleri..
    Ben bir workstation'ı birebir kopyalamayı düşünüyorum, aynı stabil çalışmayı alabilirmiyim, alamazmıyım? deneyen birileri olmalı ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanstain -- 15 Temmuz 2012; 12:29:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.