Şimdi Ara

Wordpress Fotoğraflar Gözükmüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wordpress kullanıyorum yeni bir tasarım yükledim ve ana sayfada fotoğraflar görünmemeye başladı.YAzılarıma tıklayınca fotoğrafları göre biliyorum fakat ana sayfada fotoğrafları göremiyorum.Görünmeyen fotoğraf bölümüne sağ tıklayı /öğreyi denetle diyorum sorun neden olabilir diye.Fotoğrafların "src" kodunla link verilmemiş olduğunu görüyorum.Bunun için ne yapabilirim.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

http://www.modernbilisim.com/

Wordpress Fotoğraflar Gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 22 Ağustos 2014; 11:54:44 >

• One cikarilmis resim ekledinizmi o konulara? Yada index.php dosyasini kontrol edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C226FFCDD -- 22 Ağustos 2014; 23:47:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunun ne olduğunu buldum.

Wordpress Başlangıç bölümüne geldikten sonra Yazılara tıklıyoruz.Yazılardan Yeni ekleye tıklıyoruz.Açılan ekranda yukarıda sağda Ekran Tercihi yazan yere tıklıyoruz.Tıkladıktan sonra Özel Alanlar seçeneğini seçiyoruz ve sayfayı yeniliyoruz.Yazı yazdığımız yerin altında Manşet İçin Resim Yükleyin diye bir seçenek çıkacak.Oradan ana sayfada görünecek resmi seçip kaydediyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.