Şimdi Ara

Wordpress eklentisi 'ŞU ANDA'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Wordpress tabanlı sitede Şu Anda diye bir bileşen oluşturma düşüncem var ama şablon şu şekilde olacak

Örn;
    Pazartesi 09:00-12:00 Eğitim
    12:00-12:30 Mola....
    ........

Salı
    10:00-12:00 Uygulama
    ....

çarşamba...

....

gibi verileri girdiğimde sitenin sidebar vs gibi bölümlerinde

ŞUANDA

EĞİTİM

gibi otomatik olmasını istiyorum ama bunu uygulayacağım eklenti bulamadım bana yardımcı olur musunuz böyle bir eklenti var mıdır?

Teşekkürler arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habipermis -- 25 Nisan 2017; 14:35:28 >

• Eğer ne istediğinizi doğru anladıysam bunu kod sitelerindeki bir çok kodlar ile sağlayabilirsin. Html alanı ekleyip kodunu oraya yapıştırdığında ister duyuru, ister kayan yazı, ister sayaç bunları yapabilirsin. Birçok kod sitesi fazlasıyla olanak sağlıyor böyle şeylere.

Bu arada arkadaşlar sizden bir ricam olacak;
    yeni basit bir forum sitesi kurdum ama bomboş =( gerçi daha birkaç gün oldu. Onu nasıl hortlatabilirim insanların bir mesaj yayınlayıp sonra o mesaj içerisinde rahatlıkla tartışabileceği resim ve video ekleyebileceği basit kullanışlı bir yapısı var. Ne önerirsiniz bana? Kendim şahsende elimden geldiğince ilgilencem insanların talepleriyle.

https://www.bilgipiramidi.com/forum/

• Evet bunu HTML kodlar ile yapabilirsiniz. Çünkü wordpress sidebar kısmına widget ekleyerek HTML kodları yerleştirebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +++++++++
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.