Şimdi Ara

Wonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin Wright (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.751
Cevap
31
Favori
74.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WW nin sosyal medya yorumları için ambargosu kalktı. Filmi izleyen haber editörleri mükemmel olduğunu söylüyor yapımın ve yakında inceleme puanlarını da yayınlayacaklarmış.
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Bu haber editörleri de ayrı bi sopalık. Sosyal medyadan müthiş, çok iyi, harika, mükemmel diyolar sonra Rotten %12, Meta %25
  • BvS ve SS'ye de benzer tepkiler geldi diye hatırlıyorum. İnceleme puanlarını beklemek lazım.
  • Ya bu adamlar tamamen popülist yorum yapıyorlar

Hepsine mükemmel harika dendi dedik oo acaip bi film geliyor heralde sonrası malum cacık çıktı

İlk imdb puanları ve kritikler gelmeden çok şey yapmamak lazım ha gene beğeniriz belki ama genel görüşe hakim olmak için bunlar önemli ki dceu nun kaderini de genel görüşler ve hasılat belirleyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Ben sözümün arkasindayim bu film çıksın vizyon tarihinden itibaren nickimi 1 ay Gal Gadot Aşkım yapıcam

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Ben sözümün arkasindayim bu film çıksın vizyon tarihinden itibaren nickimi 1 ay Gal Gadot Aşkım yapıcam

/>

iple çekiyorum vizyonu

• 5 yorumun 3 ü komik komik komik. Sizin film anlayışınıza tüküreyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wonder Woman (2017)

PG-13 | 2h 21min | Action | Adventure | Fantasy | Sci-Fi | Comedy | Romance | 2 June 2017 (Turkey)
  • İnsanlar belki über fantastik karakterleri ağır bir ciddiyet altında izlemeyi sevmiyor herkesin zevki aynı olacak diye bir kaide yok

• Bu film tuttu rahat olsun herkes.

Rotten: %70-80
    Hasılat: +600M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 19 Mayıs 2017; 17:41:54 >
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    O zaman Marvel izlesinler niye aynı evren atmosferinde 2 tane olsun. Bende bunu anlamıyorum zaten Marvel bu işi çok başarılı bir şekilde yapıyor, bana şahsen farklı şeyler sunması lazım Dc evreninin ama görünen maalesef Marvel kopyası olma yolunda gidecek gibi duruyorlar

• [simage]
    Wonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin Wright
    [/simage]

[simage]
    Wonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin Wright
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

Bu da bonus olsun ↓

[simage]
    [/simage]

Biladel dediğimi desteklemişsin zaten. Herkesin zevki aynı değil ve net ciddiyet isteyen bir kitle var. Ama algıyı elinde tutan şu aptal eleştirmenler bunları da Marvelımsı yapma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Oysa istedikleri piyasada bolca mevcutken buna niye salça oluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 19 Mayıs 2017; 18:49:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

"Wonder Woman'a bayıldım! Bana Christopher Reeves'in Superman'ini hatırlatıyor. Rahatça en iyi DCEU filmi. Man of Steel'i de beğenmiştim bu arada. Gadot ve Pine birlikte harika kimyaları var. 1. Dünya Savaşı biraz kasvetli ve soğuk olmuş ama karakterler hiç de öyle değil." -Mike Ryan

"Mutlu muyum? Hayır, rahatladım. Wonder Woman gerçekten iyi. Eğlenceli, coşkulu ve romantik. Sağlam, eğlenceli bir süper kahraman filmi." -Adam B. Vary

"Wonder Woman harika ve Gal Gadot fantastik. Chris Pine ile olan kimyası inanılmaz. Kesinlikle tavsiye ederim. Filmin en iyi tarafı çok komik anları ve yanlarındankahramanlık fışkıran bir kahramanının olması. DC filmleri için çok iyi bir ilerleme." -Steven Weintraub

"DC kesinlikle doğru yolda. Gal Gadot sansasyonel olmuş. Rolün hakkını sonuna kadar vermiş, çok iyi. DCEU'nun çok ihtiyacı olan bir film." -Alisha Grauso

"Favori DCEU filmim. Sinematik evrene lazım olan mizah ve tutku var. Gadot ve Pine efsane." -Kate Erbland

"Şu ana kadar ki en iyi DCEU filmi. ÇOK İYİ! Bayıldım!" -Umberto Gonzalez

"Filme tepkim: heyecan verici, güçlü, cesur, epik, kısaca harika." -Courtney Howard

"Filmi çok sevdim. Başları biraz yavaş olsa da iyimser, duygusal ve komik bir film. Şu ana kadar ki en iyi DCEU filmi. Ayrıca, Gal Gadot tam bir yıldız." -Dave Schillig

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Biladel dediğimi desteklemişsin zaten. Herkesin zevki aynı değil ve net ciddiyet isteyen bir kitle var. Ama algıyı elinde tutan şu aptal eleştirmenler bunları da Marvelımsı yapma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Oysa istedikleri piyasada bolca mevcutken buna niye salça oluyorlar

bana hiç farketmez ama imdb baktığımız zaman demek ki insanların geneli sevmemiş.

Yoksa BvS'de ki ciddiyetten rahatsız olmadım ama başkaları sevmiyor demek ki.

DC ilk başta marvel tarzı takılıp karakterlerini iyice insanlara benimsetince tekrar kendi tarzına dönebilir.

Ek olarak ;http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=B%C4%B0RADER

Biladel BvS puanının ciddiyetle alakası yok.

• DC uzun zaman sonra sağlam bir kahraman filmine imza atacak gibi görünüyor. Eleştiriler fazlasıyla olumlu valla benimde keyfim yerine geldi.

İmzayı kes
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.