Şimdi Ara

WoM3: Ejderha'nın Yolu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
1
Favori
12.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hesap falan taşınmayacak, bütün emekler çöp oldu.Wom2'de devam edeceklere 2 aylık premium paket ve üzerinde wom3 yazan kostüm vereceklermiş :D yeni kostümlerimiz sayesinde enayiliğimizi herkese duyurabileceğiz.
  • wom3 güzel bir serverdi kapatılması üzücü.
    https://wom3.org/board/threads/wom3-closes-its-gates.2122/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 24 Ocak 2020; 10:30:3 >
  • Kapatılacağı belliydi zaten.Son üç aydır adam gibi düzenleme gelmiyordu.Bugda kalmış metinleri bile kaldırmıyorlardı.Tabi ki sunucu kapatılabilir adamlar da kar amacı güdüyor fakat bir özür metni bile yayınlamadan ''size vereceğimiz green changerlarla wom2'deki ilk gününüzde hpli item sahibi olabilirsiniz xd'' demeleri koyuyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kateujanod -- 24 Ocak 2020; 11:35:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

Kapatılacağı belliydi zaten.Son üç aydır adam gibi düzenleme gelmiyordu.Bugda kalmış metinleri bile kaldırmıyorlardı.Tabi ki sunucu kapatılabilir adamlar da kar amacı güdüyor fakat bir özür metni bile yayınlamadan ''size vereceğimiz green changerlarla wom2'deki ilk gününüzde hpli item sahibi olabilirsiniz xd'' demeleri koyuyor bana.
    İsyanını anlıyorum bende olsam benzer hissederdim. Fakat o metinde özür var. WoM2deki ödül miktarını biraz daha iyileştirdiler. Özür metni veya telafi bile vermeden aniden kapatan diğer sunucuları düşün bir de.

WoM3 niye kapandı? Kapanmasa daha mı iyi olurdu?
    Ben de farklı şeyler önermiştim. Ama iki server arasındaki efsun sistemi, simya farkı gibi sebeplerden olayı teknik olarak çok zordu. Ve wom2deki eski birleştirmeleri hatırlayanlar vardı piyasa mahvolmuştu sol-luna, eclipse-ro birleştirmelerinde.
    WoM3 için her yolu denedik. Her reklam yolunu, güncellemeleri ama bu bir noktadan sonra fayda etmemeye başladı. WoM2ye kaymaya başladı insanlar. Güncellemeler, paralı reklamlar wom3deyken ve hatta eventler wom3de daha önce başlıyorken insanlar wom2ye yöneldi ve wom2 wom3ü geçti. O noktadan sonra yapacak bir şey kalmadı.
    Ücretsiz reklam (youtuber) ları wom2dede başlattık, wom3 güncellemelerini wom2ye getirdik ve zaten patlama yaşandı. 1.2,1.3k ya kadar yükseldi şuan hemde nerdeyse bedava reklamlarla.
    Bir güncelleme eventi her iki servera da getirmek iş yükünü arttırdığı için güncellemeleri de yavaşlatıyordu. Bu sebepten sadece wom2ye odaklanabilmek için bu karar alındı.
    Ben de takım da böyle olsun istemezdik, hiçbir oyuncu da istemezdi ama bu karar alındı ve en azından wom2 geçenler güzel bir başlangıç yapabilecek. O verilen kostüm ayyıldız kostümü wom3 logolu. Çok sevdiğim bir kostüm. 1aylık premium 376 ep olması lazım wom2de. 2 aylık veriliyor. Başka şeyler de veriliyor. Tamam emeğinizi tabiki karşılamaz ama eliniz boş olmamış olacak en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 25 Ocak 2020; 15:25:7 >

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Wom3 closure başlığının açıldığı gün aylardır oyunda göremediğimiz yöneticiler tam kadro online idi.Ama insanları rahatlatmak, özür dilemek yerine wom2'den gelen 2 oyuncunun bize hakaretler savurmasını izlediler.Belki hoşlarına gitmiştir.2 tane wom2 oyuncusu ''ağlamayı bırakın'', ''hepiniz zaten no-lifer gerizekalılarsınız'' yazarken engellemediler bile.

''Özür metni veya telafi bile vermeden aniden kapatan diğer sunucuları düşün bir de'' yönetimin de anlamadığı bu zaten.Biz bu güvence yüzünden aylarca wom3 oynamaya devam ettik.Bu takım geçmişte hatalar yaptı fakat hep telafi etmesini bildi.Ama artık geçerli değil.Eğer gerçekten hakkını vermek istiyorlarsa wom3'de p açan oyunculara wom2'de bk sandıkları falan versinler.Simya takmış olanlara wom2 bonuslarında simya falan versinler.

Kimle görüştüysem wom2 geçmeyeceğini söylüyor.Ben de 1-2 ay oynayıp rmt ile bırakmayı düşünüyorum.

• quote:

Wom3 closure başlığının açıldığı gün aylardır oyunda göremediğimiz yöneticiler tam kadro online idi.Ama insanları rahatlatmak, özür dilemek yerine wom2'den gelen 2 oyuncunun bize hakaretler savurmasını izlediler.Belki hoşlarına gitmiştir.2 tane wom2 oyuncusu ''ağlamayı bırakın'', ''hepiniz zaten no-lifer gerizekalılarsınız'' yazarken engellemediler bile.

''Özür metni veya telafi bile vermeden aniden kapatan diğer sunucuları düşün bir de'' yönetimin de anlamadığı bu zaten.Biz bu güvence yüzünden aylarca wom3 oynamaya devam ettik.Bu takım geçmişte hatalar yaptı fakat hep telafi etmesini bildi.Ama artık geçerli değil.Eğer gerçekten hakkını vermek istiyorlarsa wom3'de p açan oyunculara wom2'de bk sandıkları falan versinler.Simya takmış olanlara wom2 bonuslarında simya falan versinler.

Kimle görüştüysem wom2 geçmeyeceğini söylüyor.Ben de 1-2 ay oynayıp rmt ile bırakmayı düşünüyorum.
    Öncelikle şunu söyliyim ben zaten olacağını bildiğim için bir süredir insanları WoM2 ye davet ediyordum. Türklerin bir kısmını geçirmiştim zaten. Bizim discordda 120 kişi var 100ü falan wom2 konuşuyordu o yüzden wom3tekilerde gaza gelip wom2 başladı. Türk yabancı wom3ten wom2ye geçen baya var şuan. Evet senin gibi düşünen de çok insan var. Ben anlıyorum tamamen seni, haklısın. Yani önerilerde bulun istersen. Örneğin bu duyrulduğu için discordda sesteydik 10 kişi var. WoM3te baya ep çekmiş bir arkadaş da vardı. %5 epi duyunca morali bozuldu, %10 öner discorddan hemen dedim. Yok şimdi karışık ortalık falan derken ısrar ettim yazdı. Hemen ödülelri değiştirdiler %10 oldu ve işte 1-2 bir şey eklediler. Söylediğim gibi önerilerini forum,discord veya direkt yöneticilere yap ama 1e1 verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 26 Ocak 2020; 13:31:13 >

• Hala sizi zengin etmeyeceğiz falan diyor forumda :D Sadece emeğimizin karşılığını istediğimizi anlamıyorlar.Akitas zaten ne zaman adam akıllı bir karar alabildi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Öncelikle şunu söyliyim ben zaten olacağını bildiğim için bir süredir insanları WoM2 ye davet ediyordum. Türklerin bir kısmını geçirmiştim zaten. Bizim discordda 120 kişi var 100ü falan wom2 konuşuyordu o yüzden wom3tekilerde gaza gelip wom2 başladı. Türk yabancı wom3ten wom2ye geçen baya var şuan. Evet senin gibi düşünen de çok insan var. Ben anlıyorum tamamen seni, haklısın. Yani önerilerde bulun istersen. Örneğin bu duyrulduğu için discordda sesteydik 10 kişi var. WoM3te baya ep çekmiş bir arkadaş da vardı. %5 epi duyunca morali bozuldu, %10 öner discorddan hemen dedim. Yok şimdi karışık ortalık falan derken ısrar ettim yazdı. Hemen ödülelri değiştirdiler %10 oldu ve işte 1-2 bir şey eklediler. Söylediğim gibi önerilerini forum,discord veya direkt yöneticilere yap ama 1e1 verilmez.

Alıntıları Göster
    Bu arada forumda deli gibi eleştirdiğim xeksenon bile server açıp kapamıştı.Fakat 1 haftada yapılan 4000 tl civarı nesne market satışını geri iade etmişti.Dandik tr sunucuları kadar olamıyorsunuz.Madem bir süredir kapanacağını biliyordunuz neden nesne marketi aktif tuttunuz ? Ben söyleyeyim kapatmaya 3-4 ay önce karar verdiniz ama 400 küsür anlık oyuncu olduğu için dc gelirlerinden vazgeçmek istemediniz.Bu sürede ne buglara ellediniz ne de update getirdiniz yani svyi sabote ettiniz.

• quote:

Bu arada forumda deli gibi eleştirdiğim xeksenon bile server açıp kapamıştı.Fakat 1 haftada yapılan 4000 tl civarı nesne market satışını geri iade etmişti.Dandik tr sunucuları kadar olamıyorsunuz.Madem bir süredir kapanacağını biliyordunuz neden nesne marketi aktif tuttunuz ? Ben söyleyeyim kapatmaya 3-4 ay önce karar verdiniz ama 400 küsür anlık oyuncu olduğu için dc gelirlerinden vazgeçmek istemediniz.Bu sürede ne buglara ellediniz ne de update getirdiniz yani svyi sabote ettiniz.

Alıntıları Göster
    Ben serverın sahibi değilim öncelikle, bana serverın sahibi gibi yazmışsın. O tip kararları verebilen de ben değilim. 3-4 ay önce karar verilmedi. 3-4 ay bomboş da beklenmedi doğru değil. WoMun her zamanki hızında güncellemeler gelmeye devam etti hatta söylediğim gibi önce WoM3e geldi hep güncellemeler ve eventler. Paralı reklamları sadece wom3e yaptık. Bu 2020ye kadar böyle devam etti. Bu karar ondan sonra alındı. 3-4 ay önceden alınmış bir şey değil.

Benim şahsi fikrim cascadingin kalkmasına oyuncular karşı çıkmasa biraz daha uzun gidebilirdi wom3. Ama karşı çıkanlar yüzünden yapılamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 22 Şubat 2020; 15:28:14 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.