Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.881
Cevap
49
Favori
234.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesab silme yok nasıl silinecek hesabıda zilmek istiyorum oyuncu azaldı baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hampnie Hambart

karaktersizlik banı açılınca günün her saati tehdit eden BaccardiiLike en sonunda böyle bir iğrençliğe imza attı xD

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

aranızdan birisinin 1 yangına bile çöktüysem yazsın lütfen :P

edit:

bu da son ss olsun. ekipmanlarıma veya parama ihtiyacı olanlar 5 saat içinde pm atabilir, oyunu bırakıyorum, elveda

Tehdit ediyorsa al ss leri at. O ilk ssde ettigi kufurden perma yemesi lazim. Ne güzel muhabbet ediyoruz. Bırakma oyunu sen. Biz arkadaşlarla bakariz onun icabina kim kime farm yaptırmıyormuş görür. İsterse loncasini toplasin gelsin pastırma gibi sereriz yere. Ben senin yerinde olsam her ettigi küfüre tehdite atrı ayrı ss alirim. Hepsini düzenli aralıklarla ticket olarak yollarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bırakma olur mu öyle. 3 5 laf etti diye. Kim itibar eder ona? Her biri laf ettiğinde pesedecek olsak sokağa çıkamayız. Bırakırsan sevinir. Bence bırakma.
  • Yabancılar ne güzel oynuo ne küfür ne bişey hep bizde küfür oyundan soğuyoz sonra

• selamun aleykum arkadaşlar bende suan baslıyacagım fakat büyülü silahmı olayım yavaş kalırmı sizce? bedensel olsam onunda bklar çok pahalı nasıl bi yol izliyeyim?
  • 19 Ortalama 5 kritik 10 arachnid geldi doluya, bozayım mı kalsın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hampnie Hambart
    aranızdan birisinin 1 yangına bile çöktüysem yazsın lütfen :P

Ona hırsız diyorlar.. Doğru çünkü o bizim kalbimizi çaldı

Dip not: Sequ'nun billurlar bu bacardii totoşundan ağır basar
  • Öncelikle lafa sequ inşallah bırakmamıştır diyerek başlıyım. Bugün hayatımın en saçma kavgasını ettim. Sırf kolyeme verdiği teklifi kabul etmedim diye demediğini bırakmayan bir şahsiyeti göreceksiniz az sonra. Bu kişiyi iyi tanıyın.
    1. Char: KissMyDagger1
    2. Char: Şuan hatırlamıyorum
    3. Chat: KissMyDaggerBUFF
    Bayrak: Sarı

Gerçekten ilginç bir şahıs. Benim şahsi teşhisim oyun oynarken kendini kaybetmiş. Yüzüne de söyledim umarım kendine gelir. Mesajla laf atıp blokluyor. Bloğu açıp mesaj atıp tekrar blokluyor Değişik hareketler yapıyor şuan. Siz siz olun bu adamdan uzak durun. Samimi bir muhabbetimiz vardı fakat 1 teklfiini reddettim olanlar bunlar.

• Yazacak pekte bir şey yok aslında
    Sadece bir şey sormak istiyorum merakımı mazur görün
    Ne ara Türkçe konuşan bu kadar karaktersiz doluştu oyuna
  • çok saçma kavgalar dönüyor yav sequ hocamda bayrak değiştirmiş yeni öğrendim oyuna 0 dan başlamak eglenceli oluyor başka karakterle tavisye ederim

• World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nabz0ku -- 31 Temmuz 2016; 20:25:27 >

• vay World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!
    ünlü olmuşuz ama hedef 1.lik
  • bıçakçı ninjaya nerf mü geldi suikast inanılmaz az vuruyor şaka gibi 17 becli syh ile 65 lv g1 açmış biri 2k vurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

bıçakçı ninjaya nerf mü geldi suikast inanılmaz az vuruyor şaka gibi 17 becli syh ile 65 lv g1 açmış biri 2k vurdu

Kime vurdu, silahta taş var mıydı, üzerinde kaç yarı insan var, karşıdaki kişide kaç defans ve bıçak savunması var ?
    Bunları bilelim ki ona göre az yada çok diyelim değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkErkegi

quote:

bıçakçı ninjaya nerf mü geldi suikast inanılmaz az vuruyor şaka gibi 17 becli syh ile 65 lv g1 açmış biri 2k vurdu

Kime vurdu, silahta taş var mıydı, üzerinde kaç yarı insan var, karşıdaki kişide kaç defans ve bıçak savunması var ?
    Bunları bilelim ki ona göre az yada çok diyelim değil mi

30 lv ninjaya hiç bir savunmam yoktu zırhım bile yoktu. anormal zaten normal oyunla alakası yok. düzgün olsa minimum 4k atması lazımdı

• Arkadaşlar Merhaba Bende Geçen seneden kalma hesabımla tekrar başladım,acaba halen oynayan arkadaşlar var ise bir lonca veya teamspeak raidcall tarzı bir olay var ise iletişime geçebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Wrong -- 1 Ağustos 2016; 19:42:47 >
  • yang hesap alınırrr cok acıl 5 arkadas oyuna basladık yang satanlar varsa ozelden msj atmanız yeterli iyi forumlar...

0537 439 48 52
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Wrong

Arkadaşlar Merhaba Bende Geçen seneden kalma hesabımla tekrar başladım,acaba halen oynayan arkadaşlar var ise bir lonca veya teamspeak raidcall tarzı bir olay var ise iletişime geçebilirmisiniz

Hangi bayraksınız?
    Kırmızı iseniz VeteranArmy loncasına beklerim. Zira kırmızıdaki tek aktif Türk locasıyız.
    Oyun içi iletişim: AlpKhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 2 Ağustos 2016; 9:51:28 >
  • quote:

aman ninjadan uzak dur ustumde 1.5kkk item var 55 ninja. sadece aldigim yayi denemek icin girdim. yari insanlar da tam. 30 levelleri 3 skill atinca anca kesiyor :d (skiller g1-okcu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Orijinalden alıntı: Am I Wrong

Arkadaşlar Merhaba Bende Geçen seneden kalma hesabımla tekrar başladım,acaba halen oynayan arkadaşlar var ise bir lonca veya teamspeak raidcall tarzı bir olay var ise iletişime geçebilirmisiniz

Hangi bayraksınız?
    Kırmızı iseniz VeteranArmy loncasına beklerim. Zira kırmızıdaki tek aktif Türk locasıyız.
    Oyun içi iletişim: AlpKhan

Kırmızı bayrağım , Oyundaki takma adım SuperNoob,size pm attım fakat oyunda değildiniz.
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.