Şimdi Ara

Wodafone'liyim Sinirliyim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 7 ay önce vodafonun genç tarifesine geçtim (500dk ve 5000sms) fiyatın 25 olması gerekirken kotayı aşmamama rağmen 30 - 32 - 35 tl gelmesi canımı sıkıyor... Operatörlerim sms i bol konuşma süreside 100 dk falan olan uygun bi tarifeye geçmeyi düşünüyorum önerileriniz var mı?

• Fatura detayların hakkında bilgi verirmisin hani nerden aşmışsın yada nerden fazla ücret gelmiş enazından bilgin olsun, hata varsa da mail atarsın vf a iade alırsın.
  •  Wodafone'liyim Sinirliyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syf_1 -- 8 Temmuz 2011; 14:23:30 >
  • yeni hat aldığınız için yeni tesis hat ücreti ve özel iletişim vergileri taksitli bir şekilde faturanıza yansıyor 4 tl , her ay her faturalı hattın ödediği 1.1 tl vergiyide eklersek 30 gelmesi normal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avi907 -- 6 Temmuz 2011; 20:17:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avi907

yeni hat aldığınız için yeni tesis hat ücreti ve özel iletişim vergileri taksitli bir şekilde faturanıza yanıyorz 4 tl ordan her ay her faturalı hattın ödediği 1.1 tl vergiyide eklersek 30 gelmesi normal...

Evet arkadaşında dediği gibi hattı yeni açmışsın ilk 12 ay boyunca ayda 4-5 tl civarı ek vergiler biner, yeni açılan hatlar için geçerlidir bu.

Buarada numaranız görünüyor isterseniz o kısmı da kesin.
  • numara güzelmiş:)
  • Vergiler konusunda yapılacak bir şey yok.
    Devlet kurumları bile yeni hat açılışında bu vergileri ödemek zorunda maalesef...
  • Numarya talibim
  • Hemşerim kapmış 58 58 li numarayı
  • forumda yeniyim de pat diye koydum numarayı :) bu numralardan bi kaçtane vardı bizim burdaki telefoncuda 66-66 vardı 33 34 vardı 22-22 rast gele numaraya bakmadım bile alırken :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.