Şimdi Ara

wix'e sanal pos eklemek yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

wix ile bir e ticaret sitesi kurdum. Bankadan sanal pos başvuru yapmak istiyorum ama sanal pos wix'e nasıl ekleniyor ya da eklenebiliyor mu anlayamadım. Yardım eder misiniz?

Eğer eklenemiyorsa cms2cms gibi seçenekler kullanarak siteyi wordpresse mi taşımam gerekir. şimdiden ilginiz için teşekkürler.

• Bununla ilgili bir uygulama var wix app markette simdi adini hatirlamiyorum ama markete payment optiins yada kisaca payment diye ipucu yazarsan cikacaktir. Uygulamayi sayfana eklediginde bilgilerin kaydesilmesi icin seni PayU Turkiye sayfasina yonlendirecektir. Orda bilgilerini girip basvuruda bulunacaksin. 1-2 gun icerisinde 730 tl kusur ucretin makbuzu dahil diger detayli bilgilerin icin PayU sana donus yapacaktir. Basvuru tamamlandiktan sonra PayU senin adina yurutuyor banka, hesap, pos vs islemleri.

Islem cok basit eklediginde goreceksin zaten. Ben sirf 730 liralik odemeden dolayi vazgectim :D

Note: Benim bildigim bu basga da yontemleri vardir belki emin degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puma92 -- 6 Aralık 2017; 16:2:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • puma92 P kullanıcısına yanıt
    Payu seçeneği var onu gördüm onun harici sanal pos alıp örnegin akbanktan bu işi yürütemez miyim :D Ayrıca payu o kadar cok istiyor mu cidden? ekşide cok şikayet ediyorlardı payu hakkında ya kafamda binlerce soru oluştu şimdi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: apotefe

Payu seçeneği var onu gördüm onun harici sanal pos alıp örnegin akbanktan bu işi yürütemez miyim :D Ayrıca payu o kadar cok istiyor mu cidden? ekşide cok şikayet ediyorlardı payu hakkında ya kafamda binlerce soru oluştu şimdi :D

Benim bildigim o sekilde olmuyor sanal alis veriste banka degil firma uzerinden yapiliyor ornegin visa, mastercard vs.

Bu arada evet maalesef PayU boyle bir miktar talep ediyor. Ben miktari gorunce direk kapattim zaten diger ayrintilarina bakmadim ayrica umarim ki bu ucret bir kereye mahsustur. Kalkip senelik deseler sasirmam yani :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.