Şimdi Ara

wireless sinyalini güçlendirmek YARDIM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim sorum şu olacak. Oturduğumuz daire 4. katta ve en alt katta da modemimizin olduğu ofisimiz var. Ben şuan interneti kablo ile 4 kat yukarı çekiyorum ve evden o şekilde internete bağlanıyorum .
    Ancak bu şekilde evde tek bilgisayar internete bağlanabiliyor. Daha fazla bilgisayarla bağlanabilmek için eve gelen kablodan "repeater" denen cihazlarla wireless yardımıyla bağlanabilir miyim ? Bu tarz başlıklara baktım ama 4 kat yukarı taşıyacağım ve ordan repeater ile wireless elde edebilimiyim bilemedim. Sonuç olarak ;

1) Bu şekilde sağlıklı bir çözüm elde edebilir miyim ?
    2) Hangi marka/model repeater almamı önerirsiniz ? (eğer işe yararsa)
    3) Bu konuda başka nasıl bir çözüm uygulayabilirim ?

• hocam router alın gelen kabloyu one bağlayın evin içinde yeniden wifi ağı oluşur ve router port sayısına bağlı kablolu isternette vere bilirsiniz ekonomil olsun derseniz tp-link alırsınız ama kalite isterseniz airties alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: vefa_18

hocam router alın gelen kabloyu one bağlayın evin içinde yeniden wifi ağı oluşur ve router port sayısına bağlı kablolu isternette vere bilirsiniz ekonomil olsun derseniz tp-link alırsınız ama kalite isterseniz airties alın

teşekkürler cevabın için. peki bu internet hızında düşüşe sebep olur mu ? uzun bir kabloyla yukarı taşınması sonra tekrar router a bağlanması ?

birde hangi modeli önerirsin ?
  • hızda bir sorun olmaz hocam ekonomik tp-link wr740 alın 45tl 3yıl garantili
  • vefa_18 V kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim yarın alınır eve kurulur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.