Şimdi Ara

wireless mario kart ve japon :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar öncelikle.. ben bisey merak ediyorum . genelde mario kart oynarken wireless tan ortalama bir oyuncuyum yani pek iddiam yok .. genelde herkesle esit oynarim ama arasira joshi yi secen cince yada japonca nikli elemanlar gelip tozu dumana katiyor . boyle rastgelen kimse varmi ? acaba birseyler mi yapiyorlar demekten insan kendini alamiyor ? bu konuda bilgisi olan var mi?

• onlar japon ve çinli işte ondan
  • adamalr resmen teleport yapıyorlar bi bakıyorum bi sağda bi solda ..

eee japonlar yapıyor kardeşim
  • Sorma yaw gıcık oluyorum ben onlara. Adam hep son düzlükte geçiyor beni. Ne yaptıysam olmadı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orod-Dain -- 3 Ağustos 2007; 18:54:54 >
  • capon yapiyo
  • bi de 3 tur arkadan gelip mantarlari arka arkaya atanlar var gecen kircaktim ds yi
  • quote:

Orjinalden alıntı: undertaker_

onlar japon ve çinli işte ondan

• benimde başıma çok geldi yaw.SİNİR OLUYORUM...
  • herkese slm:)arkadaşlar ben wireless oyun oynayamıyorum nasıl oynamam gerektiğini bana anlatırmısınız???
  • ben ruslarla lmanlarla yapıyom bide inüme türk bayrağı çizdim şuan yenildiğim yabancı yok :D
  • Bende çok gıcık oluyorum yabancılarla oynarken öyle oluyor,karakterleri mi farklı diyorum,acaba oyunu bitirip mi açmış,ama yok waluigi ile bi gaza basıyo uçuyo gidiyo valla,en iyisi fc ile tanıdığın birine karşı oynamak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.