Şimdi Ara

wireless kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar asus marka laptop um var. Dün modemle bağlantıyı kesmeye başladı 10dk da bir bağlantı kesiliyo. Onarıyorum 2dk kullanamıyorum interneti. Ve acil internet lazım. Ne yapmam lazım ? Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olun. Artheos ar9002 1gn böyle birşeydi kartın modeli. Çok rica ediyosun acele lütfen

• sil driveri yeniden yukle..
  • yaptım umarım dediğinizi umarım düzelir ya
  • sorununuz bu sekilde duzelmezse modeme reset at modemdende kaynaklanabiliyor olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem ile pc arası mesafe uzun ise sinyal seviyesi düşük olacağı için o şekilde sorun kaynaklanıyor olabilir. Modemi Resetleyin Wireless kanalını değiştirin sorun kalkacaktır diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: code7

sorununuz bu sekilde duzelmezse modeme reset at modemdende kaynaklanabiliyor olabilir

evde 3 laptop var bir tek benimkinde başladı o sıkıntı. diğer bilgisayarlarda sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

Modem ile pc arası mesafe uzun ise sinyal seviyesi düşük olacağı için o şekilde sorun kaynaklanıyor olabilir. Modemi Resetleyin Wireless kanalını değiştirin sorun kalkacaktır diye düşünüyorum...

modemle ayn oda içindeyim. sinyal kalitesi mükemmel. wireless kanalını değiştirmek dediğiniz nasıl bişey ?
  • Modem arayüzündeki kablosuz ayarlarına girin Kanal var 1 den 13 e kadar

Bunlardan 1 - 6 - 11 birini seçin..

Çözüm olmazsa modemi fabrika ayarlarına yükleyin tekrar kurun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.