Şimdi Ara

wireless kaç metre çeker

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    +
    802.11g WiFi Kablosuz Arabirimli asus notebook var.
    bağladım çalışıyo ama sizce ev içinde kaç metre çeker.yada odadan odaya çeker mi. ne dersiniz...

• Kaç oda ötede olacağına bağlı ama evin içinde her yerden çeker.
  • USRobotics 9106 kullanıyorum. Laptopla modem arasında 15 metre ve herbiri 12 cm kalınlığında 2 adet duvar var. Bağlantı hızı 48Mbits.
  • duvar tipine bağlı beton duvarsa 1 duvaar ancak tuğla duvarsa daha fazlasını çeker açık alanda zaten sorun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

USRobotics 9106 kullanıyorum. Laptopla modem arasında 15 metre ve herbiri 12 cm kalınlığında 2 adet duvar var. Bağlantı hızı 48Mbits.

BANA ABARTMIŞSIN GİBİ GELİYOR :) 48MBİT BAĞLANTI HIZINI NERDEN BULDUN Kİ?
  • Aynı katta olmak kaydı ile 40 m. kadar sorunsuz çalışır.
  • Tuğla duvar
  • tuğla duvarsa yaklaşık 3 duvar sonrasını çekmez
  • evet arkadaşlar şu an 3 duvar ötedeyim ve sorunsuz bağlanıyo.birazdan 4. duvarın ötesine geçicem bakalım o zaman ne olacak.
    bir de bişey daha sorucam.ben şu an adsle burdan bağlanıyom.üst katta yada yan komşuda da wirelessi destekleyen bi alet olsa o da mı kullanır bizim adsli.şifre falan koymadım
  • Kullanır, ama komşuyla ağ oluşturmak gerekir. Onun dışında bilgilerini feriştahı gelse çözemez Microsoft'un yeni standardı WPA(Wireless Protect Access) var çünkü.
  • Normalde bir beton duvar 50 metre götürür.... Ona göre hesapla artık....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 16 Ocak 2005, 21:21:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.