Şimdi Ara

WİRELES İSTEMCİ MASAÜSTÜ PC İÇİN , KABLOSUZ USB ADAPTÖRÜ MÜ YOKSA PCI KARTMI KULLANMAK DAHA DOĞRU...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam 4 adet masaüstü kablosuz adsl modem kullanıcam (airties rt-205) istemci pc ler için alıcı olarak usb adaptörmü yoksa PCI kartlarmı daha mantıklı acaba?? yardımınız için şimdiden teşekkürler...

• Arkadaşlar kurduğum berbat cümle için özür dilerim konuyu tekrar toparlıyorum.. Ben wireles modem alıcam (yukarıda hangisini alacağımı yazdım) diğer masaüstü pc leri (bunlar 1 alt katta ve bir yan dairede olacaklar) ağa dahil etmek için USB OKUYUCUMU YOKSA PCI KARTMI almak daha mantıklı olur zira airties'bildiğim kadarıyla dekstop pcler için PCI kartı mevcut değil.
  • d-link in pci kartlarından birini kullabilirsin.Usb den daha verimli
  • bence evin beton durumu çok önemli eğer binanız tünel kalıp sistemi ile yapılmışsa (depreme dayanıklı konutlar) çekim gücü pcı olsa usb olsa çok zor olucaktır...
    ben ilk önce pcı ile denedim olmadı ...daha sonra bir loptop ile evin neresinde sinyal var diye arattım en yüksen sinyal giriş kapsında olduğu gördün.. bu sinyal konusunda emin olunca pc yi kapıya getiremiceğim için D-LİNK USB wireles bağlantı cihazını aldım bunuda usb uzatma kablosuyla 3 mt (5 ytl) ile uzatıp sorunu cözdüm en azında nete giriyor ama çok sağlıklı oldugunu söylemek zor...imkanın varsa kablo çek derim...25-30mt kadar kablodo sorun olmuyor.. şimdiden kolay gele..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.