Şimdi Ara

windowsu yukluyemiyourm.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftadır kafayı yicem,hardiskimi windowsu kuramıyorum eskiden kuruluyodu sanırım ram'im hata verio.
    nese baska bilgisayarda kurabiliyorum hardiskime kendi bilgisayarımda kulanamıyorum. sistem inceleniyo dio ilersine gidemiyor arkadasın bilgisayarına kurdum iki kez hata verdi birinde internete giremedim. uyuz oldum arkadasın C: sürücündeki windowsu felan her seyi cd ye kopyaladım amacım suydu.
    onun hardiskini cd'ye cekip cd'den c: sürücüsüne copyalamaktı ama msdos komutu bilmiyoz adam gibi
    10 dosya kopyaladı derdime care dostlarım.

• iyide ram ın hata veriyorsa bence remini değiştir
  • ram felan hata vermiyo ama ram erorlu olabilir artık linux kurabiliyorum ama
    windows cd'si taktıgım anda windows cd'den baslat diyorum windowsu kur diyorum sonra donuyor. Catır catır linux kuruyorum ve baska bilgisayarda kurdugum windowsu kurabiliyorum.
  • hernese hardiski arkadasıma verip windowsu yuklettim kendi bilgisayarıma taktıgımda ise yetersi ram dio
    32mb ramle bile win98 kulandım böle bi sey demiyodu simdi sanal disk aktivetisini acıp kulanabiliyorum bu rami ne yapıcaz cöpemi atıcaz yoksa brami kurtarabilcek programlar varmıdır
  • rem kurtarmakla ilgili bilgim yok ama iy bir rem alıp takmanı tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.