Şimdi Ara

Windows Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 sene önce aldığım Toshiba marka dizüstü bilgisayarımın windows8 aboneliğinin süresi doluyor gibisinden b,r uyarı geldi. Size birkaç sorum oluacak.

1-) Son süre (14 Nisan 2045 Salı) bitince ne olacak?

2-) Windows10 1 sene içinde yükleyenler için bedava diye bir şey duydum. Doğru mu?

3-) Ne yapmalıyım?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1836585/fecc1233-b0f6-49b7-a050-a9851bdfdbec.png

• Brave_Hurt B kullanıcısına yanıt
    Up
  • Pek bir şey olmayacak, yine kullanmaya devam edeceksiniz ancak monitörün sağ alt kısmında kocaman bir windows'u etkinleştir yazısı çıkacak ve her zaman üstte durumunda. Yani video da izleseniz oyun da oynasanız hep görünecek o orada. Onun dışında sorun olmadan kullanmaya devam edersiniz. Sanırım onu gizlemenin de yolları var ancak pek bilgim yok o konuda
  • dogukan733 kullanıcısına yanıt
    Oh be sonunda bir cevap.

Cevap için teşekkürler. O yazı olması kötüymüş w10 hakkında bilginiz var mı? Bilgisayarım laptop o kadar iyi bir sistemim yok w10 yüklersem sorun yaşar mıyım?

Tekrar sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brave_Hurt

Oh be sonunda bir cevap.

Cevap için teşekkürler. O yazı olması kötüymüş w10 hakkında bilginiz var mı? Bilgisayarım laptop o kadar iyi bir sistemim yok w10 yüklersem sorun yaşar mıyım?

Tekrar sağolun.

Malesef kullanmadım bir yorum yapamayacağım ama çok sorun olacağını sanmıyorum
  • İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.