Şimdi Ara

WİNDOWS XP İNCE AYARLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
82.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mohican

bunlar hakkatten ince işler miş. hiç bulasmayın benim pc kafayı yedi sayenizde.

Sayesinde
  • arkadaşlar bu yöntemleri kullanmadan neye ihtiyacınız olduğunu iyi bilin yoksa formatlamaktan başka çareniz kalmayabilir...
  • Aman dikkat arkadaşlar pirince gidicem diye buğdaydan olmayın Bunların hepsinide uygulamaya çalışmayın sadece size gerekli olanları uygulayın. Zaten bunların çoğu sistemi düşük olan arkadaşlarda ya çökme yada sistemin donması ile soonuçlanır. Bilmeyenler sağı solu kurcalamasın yada kurcalıycaksanız en azından bir regedit yedeği hazırlayın!!!
  • tşkler.
    bazılarını yapınca kafayı yiyo sistem. fazla karıştırmamak lazım.
  • bunların bazıları sistemi cidden inanılmaz salak hale getiriyor .....
  • quote:

Orjinalden alıntı: GHOSTRIDER

Aman dikkat arkadaşlar pirince gidicem diye buğdaydan olmayın Bunların hepsinide uygulamaya çalışmayın sadece size gerekli olanları uygulayın. Zaten bunların çoğu sistemi düşük olan arkadaşlarda ya çökme yada sistemin donması ile soonuçlanır. Bilmeyenler sağı solu kurcalamasın yada kurcalıycaksanız en azından bir regedit yedeği hazırlayın!!!

"Dimyata'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak".
  • 4-5 tanesini denedim ,
    Sistem göçtü stop; güvenli modda zar zor açıp geri yükleme yle kurtardım stop,
    genede teşekkürler stop
  • Guzel bilgiler ama cokme olmasi korkutucu
  • Konuyu kim hortlattı
  • Bunların internet hızı ve pc açıp kapama hızı ile alakalı olan bazı seçeneklerini denedim fakat internet bağlantımda sorun yarattı..Eski hallerine dönmenin çaresi nedir veya eski değerleri nelerdir? Yardımcı olabilirseniz çok sevincem, şimdiden tşkler..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.