Şimdi Ara

Windows XP Formattan Sonra Mavi Ekran Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocalarım bende Lenovo s10-3 model netbook var. İçinde windows 7 starter ve Ubuntu 14.04 vardı. Grubtan boot ediyordum pcyi. Bende dedim xp de kurayım da üç sistem olsun hoş olur. Kurulumu yaptım herşey tmm. Kurulum bitip sistem yeniden başlayınca windows xp açılış logosu çıkıyor mavi ekran veriyor. Restart atıyor gene veriyor.

Formatı usb'den yaptım ( netbookta dvd yok ). Acaba indirdiğim iso'da mı sıkıntı var turkhackteamden indirdim modifiyeli xp olduğu için olabilir mi ? Çünkü hiç isim fln seçme çıkmadı direk kurdu.

Not : AHCI modunda ve şu an diğer sistemlere erişemiyorum :(
    Usbyi yeniden takıp kur'dan xpnin olduğu yeri silince windows aşağıdaki dosya bozuk veya yok olduğu için baslatilamiyor diye bir yazı çıkıyor. Bu noktada windows 7 usbsinden R tuşuna basın deniyor internette onarmak için. Ama ubuntunun gitmesini istemiyorum :(

Benim için önemli olan windows 7 ve içindekiler xp atmasamda olur şu an hiçbir sistemi boot edemiyorum :(

• Windows xpye ne gerek vardı. Yapabileceğin en iyi çözüm usb üzerinden kurulum yapmadan linux sürümünu açıp windows7dei dosyalarını alıp sıfırdan 1 işletim sistemi ile temiz format at en iyi çözüm bu olur şu an.
  • Kardeş eski harddiskin var mı ?
  • Hocam windows 7 starter formatladim sıfırdan şu an öyle kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.