Şimdi Ara

Windows phone uygulma geliştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar şu sıralar windows phone'a uygulama geliştirmek istiyorum ve geliştirdiğim bu uygulamalarda önceliğim olmasada gelir elde etme amacımda var bu konularda teccübe veya bilgi sahibi arkadaşlara gelir elde etmeyle ilgili sorularım olucak umarım cevap alabilirim

Şimdi biz uygulamamızı yaptık ve markete yükledik yaptığımız uygulama ücretsiz olacak bu uygulamadan indirme başina windows phone marketten belirli bi ücret alırmıyız.(Mesela youtubeden para kazananlar gibi videolarının izlenme sayısı ne kadar çoksa o kadar alıyorlar googledan)

Bide uygulamamiza reklam aldik diyelim bu reklamlara tahmini ne kadar gelir elde ederiz ve uygulamamizin ne kadar inrilmesi lazımki ayda en az başlangıc olarak 100 tl civari kazanalim.

Kısacası bu işten para kazabmak çok mu zordur arkadaşlar yoksa biraz gayretle yapılabilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstekle çalıştıktan sonra her şey kolay para kazanmak hem zor hem kolay biraz şans işi biraz bilgi flappy bird uygulamasını duymuşsundur saatler içinde milyonlar kazandı yapımı 5 dk almaz çok bir bilgi gerektirmeyen bir uygulama yani para kazanmak şans ve bilgi işi ama para kazanmak genel olarak zor ekmek aslanın ağzında gameloft vb büyük firmalar parayı götüren isimler ama supercell firması clash of clansla güzel bi çıkış yaptı ve güzel paralar kazandı kazanmaya devamda ediyor neyse şu konuda bunları ayrıntılı olarak açıklamıştım bi bak istersen http://forum.donanimhaber.com/m_94394238/tm.htm hadi kolay gelsin
  • Taha Sanay kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam haklısın incelicem konunuzu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi sorunuz olursa pm den veya konu üzerinden elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım kolay gelsin
  • Taha Sanay kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam bende çok bilmiyorum zaten yeni başlıcam takıldım konu olursa pm mi eksik etmem :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.