Şimdi Ara

wındows mesenger

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslaşlar bılıyorum bu konu daha once acılmıştı fakat arama yaptıramıyorum bı turlu bulamadım gecmıste yazılan konuyu tekrar başlık acmak zorunda kaldım.. benım derdım wındos mesengerla daha once bı arkadas bısey yazmıstı ve tıklamamla wındows mesengerı sıldım fakat bılgısyara msn explorer yukledım ve ahaa gene karsımda wındows mesenger ya nasıl kaldırıyoduk bunubilgisi olan arkadaslara rıca etsem...
    saygılar...

• control panelden add or remove programs windows components lerden kaldırabilrisin
  • program ekle kaldır - windows bileşenlerini ekle / kaldır- messengerı işaretle ileri tamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: sober122

program ekle kaldır - windows bileşenlerini ekle / kaldır- messengerı işaretle ileri tamam

tercüme ettiğin için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredcoder

quote:

program ekle kaldır - windows bileşenlerini ekle / kaldır- messengerı işaretle ileri tamam

• arkadaslar bu yolla xp cd sı ıstıyo zaten denemıştım bunu ve elımde xp cd sı yok baska bı yolu vardı yaa bunun calıştırdan ama neydii??
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredcoder

quote:

ben mesaj yazerken sen atmış olamalısın senin mesajı görmedim

• Başlat menüsünden çalıştır a gir

aşağıdakileri çalıştır satırına yapıştırıp enterla

notepad.exe %systemRoot%\INF\sysoc.inf

çıkan belgede msmsgs= yazan satırın yanındaki hide ibaresini silip okeyle ve restart yap.
    sonra program ekle kaldır menüsünde messenger görünecek ve oradan kaldırabileceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.