Şimdi Ara

WİNDOWS FULL XAP ( APP ) DOWNLOAD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suan wp kullanmıyorım ama kullananlara soruyorum.
    Wp tüm platformların en sevilen çözümü olarak manuel indirme ve telefona gönderip yuklemeyi açmış.Dediğim gibi kullanmadığımdan bunu ne zaman açtı bilmiyorum.
    Sorum şu ki android gibi full uygulamalar ( craclı ) yapılıyormu.
    Araken gördüm mesela BURADAKİ sitede free yazıyor.Alphalt 7 karşılaştırma yaptım mağazadan 515 mb,burada 720mb.
    Wpdeki bu konu hakkında bilgisi olanlar cevaplayabililirlermi.
    Piyasadaki bircok uygulama ve oyunun fuLlunu bulabiliyormusunuz ( 8 wp de ücretli olanlar tabi ).
    Bilgi amaçlı soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 17 Mayıs 2013; 18:04:38 >

• Hayır hocam, şuan için ücretli uygulamaları, ücretsiz bir şekilde yükleyemiyoruz.
    Belki ilerde jailbreak gibi bir şey yapılırsa olabilir.
  • Peki o sistedekiler fake mi o zaman, yüklenmesini de anlatmışlar.
    Mb farkı da var.
    Varsa wp deneyebilir misin.

*Birde orneğin mağazadan cevrim dışı indirdin.
    Yuklenince mutlaka internete bağlanıyor mu?
    *Yuklenen her uygulama android saçmalığı gibi sürekli internete giriyor ve güncellem kontrolü yapıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 18 Mayıs 2013; 13:14:28 >
  • 4 comments:

aditya sharma11 March 2013 07:40
    Is it full version? Can i deploy it using app deployment tool in my developer unlocked lumia 820? Plz reply!

Reply
    Replies

androgamer12 March 2013 07:54
    yes it full version
    installation guide
    http://xapsky.blogspot.in/2012/11/how-to-install-applications-and-games.html

aditya sharma12 March 2013 09:30
    Ok thnx.. Keep uploading. I know generating traffic is really hard at initial time but dont give up

Navkirat Singh12 March 2013 12:11
    Hey Man appreciate you hard work...Thanks! And could you upload Tennis In The Face, hell of a game. Thanx again man!

Adam full olduğunu söylüyor.
    Bilmeyen biri deneyebilir mi yada evet böyle yapabiliyoruz,böyle siteler var diyen biri bilgi verebilirmi.Amacım site bulmak değil.Wpye almanın zamanı gelmiş diye mi merak etmek .
    N9 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 18 Mayıs 2013; 13:23:31 >

• Hocam yüklenebiliyor. Ancak normal kullanıcı yükleyemez.

Yani, yükleyebilmek için Windows Phone yazılımcısı olmanız gerekmekte. Bunu da olabilmek için 90 dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekmekte. Ödediğiniz zaman telefonunuzu ''Developer Unlocked'' yapıp kendi yazdığınız uygulamaları yada markette olmayan uygulamaları sistem uygulaması gibi yükleyebilirsiniz.

Bu crackli uygulamalarda çok gelişmeyecektir Windows Phone'larda büyük ihtimalle, geliştirici olmayı gerektirdiğinden ve fiyatı çok yüksek olduğundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Peki o sistedekiler fake mi o zaman, yüklenmesini de anlatmışlar.
    Mb farkı da var.
    Varsa wp deneyebilir misin.

*Birde orneğin mağazadan cevrim dışı indirdin.
    Yuklenince mutlaka internete bağlanıyor mu?
    *Yuklenen her uygulama android saçmalığı gibi sürekli internete giriyor ve güncellem kontrolü yapıyor mu?

Güncellemeleri uygulamalar kendi yapmıyor mağaza uygulaması yapıyor ama engelleyebiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım, bekleyelim o zaman,
    Androidi android yapan mağazası değil mağaza dışı crakli uygulama bolluğu.
    Ücret ödedikten sonra hemen hemen her uygulama var.
    Teşekkürler cevaplar için.
    Son sorum su ki

telefonu sıfırlayınca ya da başka wp ye geçince ödediğin ve kullanımında olan uygulamalar diğer wp e geçiyor mu w8 deki gibi ya da yeniden ücret mi ödeniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Anladım, bekleyelim o zaman,
    Androidi android yapan mağazası değil mağaza dışı crakli uygulama bolluğu.
    Ücret ödedikten sonra hemen hemen her uygulama var.
    Teşekkürler cevaplar için.
    Son sorum su ki

telefonu sıfırlayınca ya da başka wp ye geçince ödediğin ve kullanımında olan uygulamalar diğer wp e geçiyor mu w8 deki gibi ya da yeniden ücret mi ödeniyor.

Yok hocam satın aldığınız uygulamalarınız Hotmail hesabınıza kayıtlandığı için tekrar ödeme yapmanız gerekmiyor.
  • İlgin için sağolasın.
    Cevaplarımı aldım.
    İyi forumlar.
  • Rica ederim, yardım etmek amacımız.
    Size de iyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.