Şimdi Ara

Windows'a girerken restart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarı alalı 2 gün oldu ilk başta hiçbir problemi yoktu. Daha sonra bugün tekrar çalıştırdım makinayı tam windowsun açılış müziği geldigi sırada takılma oluyor yani takılmış plak gibi ses geliyor (windos giriş müzigi) daha sonra bilgisayar kendini resliyor. Sabahtan beri uğraştım ama yapamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. (Bu arada tüm forumu aradım bulamadım bu soruma yanıt ondan başlık açmak zorunda kaldım silinmezse sevinirim )

• İşlemciden kaynaklanıyor olabilir, soğutulamadığı için termal korumaya geçiyordur. Ramlerden de kaynaklanabilir. bilgisyarı yeni aldığını söylemişsin.. Servise götür.. Bir de şimdi onu garanti kapsamından çıkarmaalım..!
  • Yanlız ben işletim sisteminden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bilgisayar donanımsal bi problemi olsa daha once yapmazmıydı?? 2 gün çalıştıktan sonra su koyuverdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CUBISM

Yanlız ben işletim sisteminden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bilgisayar donanımsal bi problemi olsa daha once yapmazmıydı?? 2 gün çalıştıktan sonra su koyuverdi

1- donnaımsal bir sorun da olabilir mutlaka bileşenler arasında bir çakışma olmaz donanımsal arıza olması için
    2- F8 ile güvenli kipte admin hesabı aracılığıyla sisteme giriş yapabiliormusunuz, eğer sisteme girerseniz sistem geri yüklemeyi deneyin
    3- F8 e basarak gelişmiş menüden ÇALIŞAN EN SON AYARLARINIZ sekmesine gelin ve tıklayarak windows girmeyi deneyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gereqsiz

İşlemciden kaynaklanıyor olabilir, soğutulamadığı için termal korumaya geçiyordur. Ramlerden de kaynaklanabilir. bilgisyarı yeni aldığını söylemişsin.. Servise götür.. Bir de şimdi onu garanti kapsamından çıkarmaalım..!

spğutulamama ile ilgisi yok eğer soğutulamasaydı restart yapmazdı kapanırdı
    bu problem ram ile ilgilidir muıhtemelen işletin sistemi rame yüklenememesinden kaynaklanıyor olabilir.
  • windowsu baştan kurdur rem ine baktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.