Şimdi Ara

Windows 7 Ultimate (64bit) MSN Sorunu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bi kasa topladım ve windows 7 ultimate kurulu bilgisayar oldukça iyi çalışıyor ama çözemediğim bazı sorunlar var. Örneğin msni açtıığımda msn açık görünüyor ama orda donuyor kalıyor diğer herşey normal explorer fln normal kullanıyorum . Bi süre bekledikten sonra msn düzeliyor kişiler fln geliyor. Yada msn açıldığında bi sembollerin olduğu kutulardan birine tıklıyorm yine donuyor ve bekliyorum düzeliyor ama o pencere açılmıyor. Çok nadirde olsa explorerda benzer sorunlar var. Bunun dışında 5+1 ses sistemini bağlıyorum onuda tam olarak desteklemiyor mutlaka birinden biri çalışmıyor yada ses yok derecesinde az geliyor ? Call ofDuty fln gibi oyunlarda hiç bir problem çıkarmıyor ufacık bi takılma bile yok ama neden msnde yada internettee bu tip sorunlar çıkartıyor olabilir fikri olan arkadaşların yardımlarını bekLiyorum..

PC. : Asuss p5g41t-m lx g41
    Core2duo E7500 2.93dc
    2 gb DD3 Knigston ram
    GTS250 256bit 1gb dd3 vga.
    500 7200rpm hdd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan300 -- 27 Mart 2010; 19:43:04 >

• internet için başka trayıcılar kullanmanı öneririm 5.1 içinde sürücüsünü indir orda ayarları var onları yaparsan düzgün calısabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.