Şimdi Ara

Windows 7 Tema nasıl uygulanıcaz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam kolay gelsin arkadaşlar bilgisayarıma windows 7 tema indirdim de nasıl uyguluyacaz. themes dosyasına atıcazda ben bulamadım themes dosyasını windows klasöründe themes dosyası yok ? yardm pls

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheqilsizz

Selam kolay gelsin arkadaşlar bilgisayarıma windows 7 tema indirdim de nasıl uyguluyacaz. themes dosyasına atıcazda ben bulamadım themes dosyasını windows klasöründe themes dosyası yok ? yardm pls

Burda anlattığım gibi kurabilirsin zamanında bir forum için yapmıştım şimdi uçtu gitti forum değişti konular kaldı.Dosyaları internette arayıp bulman lazım.Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grey123 -- 10 Şubat 2014; 16:09:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: grey123

quote:

Orijinalden alıntı: Sheqilsizz

Selam kolay gelsin arkadaşlar bilgisayarıma windows 7 tema indirdim de nasıl uyguluyacaz. themes dosyasına atıcazda ben bulamadım themes dosyasını windows klasöründe themes dosyası yok ? yardm pls

Burda anlattığım gibi kurabilirsin zamanında bir forum için yapmıştım şimdi uçtu gitti forum değişti konular kaldı.Dosyaları internette arayıp bulman lazım.Kolay gelsin

tşk ederim kardeşim saolasın

• kişiselleştirme bölümünde teman gözükmüyormu ?
    öyle bir panelin yoksa bunu kur: (kendi uploadım)
    http://letitbit.net/download/77001.77ccc9b7526d17c446401c57f0e1/Windows_7_aero_ve_kisil_lestirme_menusu.rar.html

Bu arada link paylasmak serbest diye biliyorum değilmi ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 4 Ağustos 2014; 16:07:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.