Şimdi Ara

Windows 7 güncelleştirme sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
76.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Denilen herşeyi yaptım bir türlü update olmuyor, win 7 64 bit sistem, altta resimde gösterdiğim gibi devamlı yeniden başlat diyor başlatıyorum tekrar update yapmak istiyorum yine yeniden başlat diyor ama yüklediği bişi yok, yardımlarınızı bekliyorum.

Windows 7 güncelleştirme sorunu
  • 3600 total security ve advanced system care programlarını kurdum birkaç virüs buldu programlar onları temizliyorlar, birde eset online scan ile taratıyorum, baya uzun sürüyor taraması halen sürüyor, inşallah sonuç alırım, alamazsam sizlerin yardımını bekliyor olacağım yine, saygılar.
  • sorun bende de vardı halloldu teşekkürler
  • Sanırım en iyisi format attırmak bende öyle yapıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellidokuz

Denilen herşeyi yaptım bir türlü update olmuyor, win 7 64 bit sistem, altta resimde gösterdiğim gibi devamlı yeniden başlat diyor başlatıyorum tekrar update yapmak istiyorum yine yeniden başlat diyor ama yüklediği bişi yok, yardımlarınızı bekliyorum.

Aynı sıkıntı bende de var maalesef ama bence formatlık bi durum değildir, çözümünü bilen yapan varsa bi yardımcı olsa?

(win 10 günc. için yeniden başlat diyorum, yüklemesi gerekirken normal giriş ekranı ile devam ediyor ve yine rest isteği. 2 kez indirdim üstelik güncellestirmeyi.)

• quote:

Orijinalden alıntı: ellidokuz

Denilen herşeyi yaptım bir türlü update olmuyor, win 7 64 bit sistem, altta resimde gösterdiğim gibi devamlı yeniden başlat diyor başlatıyorum tekrar update yapmak istiyorum yine yeniden başlat diyor ama yüklediği bişi yok, yardımlarınızı bekliyorum.

Kesinlikle aynı olayı yaşıyorum. İnternette her yeri araştırdım, denilen her şeyi yaptım ama olmuyor. İlk mesajdaki ekran çıkıyor sonra denetle diyorum ve bu arkadaşın yaşadığı sorunu yaşıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum yetkili arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sihirbazkek -- 31 Temmuz 2015; 20:31:38 >

• Teşekkür Ederim.
  • iki adet pc ye farklı sürümlerde windows 7 kurdum güncelleştirme vermedi.
    var bir sıkıntı
  • kadaşımız bu işletim sistemleri veya programları illegal yoldan
    edinip kullanıyoruz.
    Bu bedava işletim sisttemininde sorunları olmuyor değil.
    en büyük sorun güncelleme hataları zinciridir
    1: windows kurulumundaki eksik veya sorunlu dosyalardan dolayı bitmek bilmeyen
    windows kurulumu ( bu en çok windowsun en sonunda işleminiz bitiyor ayarlarınız kaydediliyor da
    ekranınızın takılıp saatlerce kalması
    2: kurulum sonunda işletim sisteminde dll ve exe dosyalarının eksik olduğunu belirten bildirimler
    3: işletim sistemi driverlerinin kurulamaması veya her defasında kurulum esnasında eksik dll veya exe hatası vermesi
    4: donanımınızdan bazılarının çalışmaması genelde usb portlarından bazıları
    veya anakarta gömülü ekran kart veya kamera sorunları ses kablosu takılı değil
    uyarısı yazıcının bazen çalışıp bazen durnası gibi
    4: muhtelif programların kurulduktan bir kaç gün sonra hata vermeleri
    5: windows update yapmama sorunları
    not: windows güncelleme hataları genelde ya yeni işletim sistemleri kurulduktan hemen sonra çalışmaması
    veya çalışan bir sistemin temel özelliklerini bozacak yazılımlar veya ayar değişiklikleridir.
    virus trojan veya truva atları gibi zararlı yazılımlar en başta gelir
    yalnız şunu belirtmek isterimki lisanslı da olsa bir işletim sistemi kurmak tek başına çözüm değildir.
    bilgisayarınızdan en verimli şekilde kullanmak isterseniz önemli destek ve güvenlik yazılımlarını mutlaka kurunuz.
    antivirus yazılımınız mutlaka güvenlik duvarlı ve internet security destekli olmalıdır.
    antivirus yazılımların her virusu veya zararlı y7azılımları bulacağının asla vaadi veya garantisi yoktur.
    yedek olarak alternatif bir adware temizleyici programı bilgisayarınızda mutlaka bulundurun
    ve en önemlisi yazılımların kendini güncelleme özelliği mutlaka olsun
    yeni bir program kurduğunuzda kurulum esnasında çok dikkatli olun .
    programların bir çoğunda adware veya reklam yazılımları mutlaka vardır
    seçenekleri çok dikkatli okuyun gereksiz yazılımları kesinlikle kurmayın
    bilgisayarınıza aynı anda birden çok antivirus veya adware yazılımından kaçınınız.
    çakışmalar sonunda aşırı ram tüketeceğinden siztem kararsızlaşması olur
    arada bir gereksiz dosyalarınızı ve harddiskimizi temizleyip defrag yapın
    mutlaka vindows driver ve yazılımlarını yükleyip updarte işleminide bitirince manuel temiz bir yedeklemeyi
    mutlaka 2. bir harddiske veya taşınabilir bir harddiske alınız.
    sonradan oluşacak sorunlarda size kesin bir geri dönüş kapısı olacaktır
    şimdi gelelim win update sorunlarımızı düzeltmeye
    arkadaşlarbunun için çözümleri sıralıyorum yalnız bunu için ilk yapacağınız
    başlat a tıklayıp cmd yazın çıkan sonuçtaki cmd yi yönetici olarak çalıştır
    sonra net stop WuAuServ komutunu yazıp yada kopyalayıp yapıştırın entere basın
    update güncelleme duracak
    sonra

1:Windows6.0-KB942288-v2-x64 güncellemesini kurunuz

2: Windows6.1-KB2670838-x64 güncellemesini kurunuz

3:Windows6.1-KB2739286-x64 güncellemesini kurunuz

4: Windows6.1-KB3102810-x64 güncellemesini kurunuz

ben burada win 7 64 bit işletim sistemine göre düzelteme ve sorun çözme güncellemelerini yazdım şayet sisin işletim sisteminiz 312 bitse uygun olanı kurun
    dikkat: herkurulum ortalama 5 dakika ile 15 dakika sürer ve her kurulumdan sonra bilgisayarı mutlaka yeniden başlatın
    ve her başlatmadan sonra güncellemeleri durdurup yüklemeye öyle geçin
    en son güncelleme bitip yeniden başlatınca başlat kısmından güncellemeyi başlatın
    hemen güncelleme başlamaz arka planda 2. bir güncelleme çalışır
    ve en alt sağdaki simgeler çubuğuna tıkladığınızda update simgesini görürsünüz
    hiç dokunmayın yüzde yüz olunca kendini kurmaya başlayacak
    asla ve asla güncellemeleri yarıda kesmeyin bitene kadar bekleyinbilgisayar yeniden başlayınca herşey düzelmiş olacaktır

• Windows 10'a güncelleyin, sorunsuz bir şekilde hızlıca hem driverlarınızı güncellesin, hem de kendisini ;)

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  • Bu video belki yardımcı olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=SOgkCBISQRQ&t=9s
  • Arkadaşlar merhaba ben windows 7 ultimate 64 bit sürümünü kullanıyorum bir türlü güncelleştirme yapamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.Aşşağıdaki uyarıyı alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.