Şimdi Ara

Windows 7'de Msn Donma Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar yaptığım araşatırmalar ve denemeler sonucunda bu msn donma sorununu korsan windows 7 lerde olduğunu farkettim. Elimdeki diğer windows7 ultimate kurdum msn donma sorunu ortadan kalkdı ama yeni başka siteden indirmiş olduğum win7 32 bit ve 64 bit kurdum sorun ayinen devam etti ..

sorun yaşayanlar windowslarının korsanlık durumlarının yazarlarsa bence daha güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar yaptığım araşatırmalar ve denemeler sonucunda bu msn donma sorununu korsan windows 7 lerde olduğunu farkettim. Elimdeki diğer windows7 ultimate kurdum msn donma sorunu ortadan kalkdı ama yeni başka siteden indirmiş olduğum win7 32 bit ve 64 bit kurdum sorun ayinen devam etti ..

sorun yaşayanlar windowslarının korsanlık durumlarının yazarlarsa bence daha güzel olur

nerden anlıcazki key girildi orjinal duruyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PainKiller

quote:

arkadaşlar yaptığım araşatırmalar ve denemeler sonucunda bu msn donma sorununu korsan windows 7 lerde olduğunu farkettim. Elimdeki diğer windows7 ultimate kurdum msn donma sorunu ortadan kalkdı ama yeni başka siteden indirmiş olduğum win7 32 bit ve 64 bit kurdum sorun ayinen devam etti ..

nerden anlıcazki key girildi orjinal duruyor bende

ya indirdiğin yerin sağlamlığına bakacaksın işte. ama sanırım orjinal olarak kullanıpda sorun yaşayanlarda var ne kakadan bir iş bu ya . microsofta kafam girsin diyorum artık

• quote:

Bu sorunu ben de yaşıyorum. O yüzden eski vafakar XP'me döndüm. Sorunun korsan Windows 7'den kaynaklandığını düşünmüyorum. Aynı windows 7'yi kurduğum başka bir bilgisayarı 1 ay boyunca kullandım ve her hangi bir sorunla karşılaşmadım. Tıkır tıkır çalışıyordu msn. Ama benim bilgisayarımda donma yaşıyorum. Çözümü de bir türlü bulamadım......

• Az önce bu forumda okuduğum Msn'ye sağ tıkla özellikler bölümünden uyumluluk başlığı altında "bu programın çalıştırılacağı uyumluluk" alt başlığında Vista'yı seçtim ve en altta "bu programı yönetici olarak çalıştır"ı tıkladım ve şimdi msn donma yaşamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

İlk çıktığında ne diyorlardı? Win 7 çok iyiymiş, vistayla kıyaslanmazmış mış mış mış mış....
    Pöhh....
    Kullanışsızlık abidesi vistanın modifiye edilmiş hali.
    Başka bir numarası yok...

işletim sistemlerinden ne kadar anlıyorsun bilemem(!anlamıyorsun demiyorum dikkat et) ama birazcık dergi yada makalaleri takip etmeni dilerim
    neyse bu konu tartışma olmasın.

Msn in yeni sürümüyle bu sorun ortadan kalkıcak .Çıkış tarihine az kaldı.
  • merhaba arkdaşlar

win7-64 bit işletim sistemimi kurdum. cnet modem ile msn de sorunsuz şekilde kullanmaya devam ettim.
    daha sonra linksys modem aldım, fakat ne yaptıysam msn e giremedim,msn başka bir pc den bu modem üzerinden msn açılıyordu.
    biraz araştırdım,

problem işletim sistemimde değildi, modemden "Firmware Upgrade" yaptım. yani modemin yazılımını güncelledim.
    sorunsuz şekilde msn çalışıyor, belki işinize yarayabilir diye paylaşmak istedim.
  • Beyler Size iyi bir Haber donma sorununu çözdüm;

1- internet explorerı açın
    2- araçlar kısmına gelin
    3- bundan sonra şu yolu takip edin internet seçenekleri/bağlantılar/yerel ağ ayarları
    4- o kısımda ayarları otomatik algıla seçeneğinin yanındaki tiki kaldırın. tamam deyip çıkın.

Bende sorun çözüldü hepinize kolay gelsin =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tane45

Beyler Size iyi bir Haber donma sorununu çözdüm;

2- araçlar kısmına gelin
    3- bundan sonra şu yolu takip edin internet seçenekleri/bağlantılar/yerel ağ ayarları
    4- o kısımda ayarları otomatik algıla seçeneğinin yanındaki tiki kaldırın. tamam deyip çıkın.

Sorunun cözüldügüne sevimdim ben birseyler ekleyim msn coklu açma programını uzun süredir kullanmıyorum ve windows 7 de msn sorun yaşamıyorum coklu acmak icin Sandbox'lı kullanıyorum
  • bnde farklı bı sorun var win 7 kullanıyorum msnde calan sarkılar gozukmuyo naptıysam olmadı nıe olmuyo anlamıs deılım zaten
  • Zap mesenger kullan msn kökten sil sonra tekrar msn icin My_IM_plugin_for_msn_now_playing yükle düzelcektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tane45

Beyler Size iyi bir Haber donma sorununu çözdüm;

2- araçlar kısmına gelin

söylediklerini uyguladım sorun çözüldü :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.