Şimdi Ara

windows 7 basic theme temel tema değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pek bulunmuyor anlatayım dedim forumda varsa da küfretmeyin bir zahmet

1) uxpatcher programı indirin ve yükleyin dikkat edin yüklerken anasayfa seçeneği var ordan tiki kaldırın anasayfanız değişmesin

2) bu dosyayı indirin (sağ taraftan)

3) take ownership programı indirin

4) remove ownership programı indirin

öncelikle take ve remove ownership reg dosyalarını silmemenizi tavsiye ederim gayet işe yarar dosyalar ne zaman lazım olacağı belli olmaz.

NOT:YANLIŞ KULLANIMDA BU PROGRAMLAR WIN 7 NIN ÇÖKMESİNE SEBEBİYET VERİR DİKKAT EDİN VE KESİNLİKLE WINDOWS KLASÖRÜNE TAKE OWNERSHIP DEMEYİN
    64 BİT TE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR BEN DE 64 BİT KULLANIYORUM ZATEN.

Şimdi adım adım anlatırsam 1. linkteki programı yükleyin 2.linkteki dosyayı indirin ve çıkarın içinden sadece colours dosyasını çıkarın diğer kısmı gereksiz uxpatcher ın güncel olmayan versiyonu var
    3. linkteki dosyayı indirin çift tıklayıp çalıştırın kayıt defterine ekleye tıklayın artık bir dosyaya sağ tıkladınızmı take ownership seçeneği çıkar dikkat edin windows dosyalarına take ownership demeyin kullandıktan sonra 4. linkte verdiğim i çalıştırın ve kaydedin bu seçeneği kaldırmaya yarıyor.

şimdi windows => Resources => Themes => Aero dosyasına gelin orada aero.msstyles dosyasına sağ tıklayın take ownership deyin beğendiğiniz bir rengi seçin ve onun içindeki aero.msstyles dosyasını buraya atıp değiştirin DİKKAT KENDİ AERO.MSSTYLES DOSYANIZI YEDEKLEMEYİ UNUTMAYIN şahsen ben unuttum orjinal tema bende yok forumda dilendim bir Allah ın kulu upload etmedi bir ara alırım zaten bıktım o cırtlak maviden .
    4. linkteki remove take ownership reg dosyasını çalıştırıp take ownership seçeneğini kaldırın.

BİLGİSAYARI RESTARTLAYIN TAMAMDIR ANCAK RENK DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİNİZDE AERO.MSSTYLES DOSYASINI SEÇTİĞİNİZLE DEĞİŞTİRMENİZ GEREKİYOR DİREK TEMALARDAN DEĞİŞTİRME YOK.

PREVIEW.PNG DOSYALARINDAN RENKLERİN GÖRÜNÜŞÜNE BAKABİLİRSİNİZ

ALTTAKİ RESİMDE DE RENKLERİ VERDİM.

windows 7 basic theme temel tema değiştirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n-force -- 1 Mayıs 2014; 23:49:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.