Şimdi Ara

windows 7 64 bit sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, yeni bir bilgisayar aldım içindede windows 7 64 bit home premium yüklü geldi. Daha önceki xp sistemimde kullanmış olduğum 32 bit programları ne yaptıysam çalıştıramadım, uyumluluk modunda denemediğim yapmadığım işlem kalmadı. Bunun için program olduğunu duydum haberi olan varmı yada başka bir çözüm önerisi olan ?

• bence çözüm Windows 7 32 bit
  • Kullandıgın yazılımlar belkide eski versyonlardır yeni güncel versyonlarını dene. Yoksa şu zamnda win 7 desteklemeyen uygulama yazılım kalmadı gibi bir durum. yada windowsda bir sorun olabilir bende 64bit win 7 kullanıyorum şimdiye kadar hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.
  • Bende de aynı durum söz konusu ama kullandığım bütün programlar sorunsuz çalıştılar. 32bit olmalarına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

Bende de aynı durum söz konusu ama kullandığım bütün programlar sorunsuz çalıştılar. 32bit olmalarına rağmen.

Bunu bazı çok eski programlarda yapıyor benimde çalıştıramadığım birkaç eski program oldu ama genelde çalıştırıyor.
  • evet çalıştırmak istediğim programlar eski sayılır ama can alıcı programlarımdı onlar sırf bu yüzden xp ye dönmek de saçma geliyor ama sanırım yapıcak pek bişe kalmadı =)
    ilginiz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the enemy -- 15 Şubat 2011; 2:51:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.