Şimdi Ara

Windows 10 Oyunlardaki Sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta dediğim gibi oyunlar sürekli crash yiyor durduk yere, skyrim açılamaz hale geldi dota gibi oyunları oynarken hud filan kendi kendine gidiyor , teso online açıyorum 10 saniye sonra crash yiyor driverda güncel ama bir türlü düzeltemedim tüm oyunlarda yok clean install yapmadığım için mi oldu acaba? bilemiyorum böyle devam ederse win7 geri dönüşü yapıcam sanırsam

• Ben de problem yaşıyorum oyunlarla ilgili. Hiçbir oyunu açamıyorum şuan. Laptopumun kendi Nvidia driverını kurmaya çalıştığım zaman bu işletim sistemine kuramazsınız diyor. Nvidia'nın Windows 10 driverını indirince de hiçbir şey değişmiyor.
  • arkadaşlar yorumlarınızı görünce korkuttunuz beni şu anda win 7 yüklü bende win 10 a rezerve yaptırdım ama bu yorumları görünce korktum napsam acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

arkadaşlar yorumlarınızı görünce korkuttunuz beni şu anda win 7 yüklü bende win 10 a rezerve yaptırdım ama bu yorumları görünce korktum napsam acaba ?

ben win10 yüklemiştim tekrar win 8.1 döndüm windows 10 biraz daaha geliştirsin kendini dönerim belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

arkadaşlar yorumlarınızı görünce korkuttunuz beni şu anda win 7 yüklü bende win 10 a rezerve yaptırdım ama bu yorumları görünce korktum napsam acaba ?

Çevremdeki çoğu kişi geçti Windows 10'a, bir çoğu da memnun kalmadı. Ya 7'ye geri döndüler ya da 8'e. Arkadaşın da dediği gibi biraz daha geliştikten sonra geçmekte fayda var sanırım. Ben bir süre daha karşılaştığım hataya çözüm aramaya devam ediyorum şimdilik. Olmazsa 7'den devam.
  • dediğiniz gibi acele etmemek gerek elbet hataları görüp çözeceklerdir sonuçta yeni windows bunda sonra bir daha yeni windows çıkmayacakmış onun için bu win 10 nun üzerinde baya dururlar bence
  • sorunu yaşayıpta çözen yok mudur ?
  • ben her zaman derim yeni çıkan bir windows sürümünün düzeltme paketleri çıkmadan service pack paketleri ve tamamen kullanıcılar arasına yayılmadan bilgisayarıma kurmam diye

Aceleniz ney arkadaşlar arkamızdan atlı kovalamıyor hele bi yayılsın win 10 oyunlar için optimize olsun sonra yükleyelim
  • diablo 3de bu kervana eklendi bazen sorunsuz oynuyorum bazen oynarken o kadar bugy oluyorki oyun çekilmiyor
  • temiz kurulum yap, win7 veya 8'den 10 yükseltenlerde bırak oyunları, bazı programlar bile düzgün çalışmıyor. temiz kurulum yapıp, ekran kartının win10 driverını kurmadan sorunun çözümünü zor bulursun. Ayrıca win10 biraz kötülenmiş gibi. 3 haftadır win10 kullanıyorum yükseltme sonrası, temiz kurulum yaptım. Bana göre update'e fazla müdahale edememe dışında bir sorunu yok. Fazla oyun denemedim ama şu an oynadıklarım arasında BF3 ve BF hardline gibi ağır oyunlar ve farm frenzy ve cut the rop gibi ufak oyunlar hiç sorun çıkarmadan çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alsndnz

Evet başlıkta dediğim gibi oyunlar sürekli crash yiyor durduk yere, skyrim açılamaz hale geldi dota gibi oyunları oynarken hud filan kendi kendine gidiyor , teso online açıyorum 10 saniye sonra crash yiyor driverda güncel ama bir türlü düzeltemedim tüm oyunlarda yok clean install yapmadığım için mi oldu acaba? bilemiyorum böyle devam ederse win7 geri dönüşü yapıcam sanırsam

yok abi yok görüyosun forumda herkes w10 sorun var yinede geçiyorsunuz biraz akıl var mantık var herkes sorun yaşıyor zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.