Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.213
Cevap
85
Favori
604.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @Sondoron, Evet şuan Insider sürümdür. Fakat en son insider sürümüdür. RTM olacak seviyeye ulaşmıştır. Son insider sürümleri son kullanıcıya yayınlanan sürümle aynıdır.

@Illusions, çok fark yok yüklemeye değmez.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    W10privacy, do not spy, dws gibi programlar eşdeğer güncel program, ince ayar programı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu linkte bulunan windows 10 final yazan bölümdeki sürümler msdn midir?https://tb.rg-adguard.net/public.php yani consumer editions'la aynı mı?
  • Sondoron S kullanıcısına yanıt
    MSDN sürümler değildir fakat MSDN sürümler ile birebir aynıdır sadece MSDN sürümler ile dosya isimleri farklıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sondoron

Hocam bu linkte bulunan windows 10 final yazan bölümdeki sürümler msdn midir?https://tb.rg-adguard.net/public.php yani consumer editions'la aynı mı?
    msdn ile sha1 değerleri aynı bu arada 19h2 final iso 12 kasımda mı indirime açılacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosisvesalam

msdn ile sha1 değerleri aynı bu arada 19h2 final iso 12 kasımda mı indirime açılacaktı?

Alıntıları Göster
    14 kasım olması gerek.

• Arkadaşlar hepinize merhaba. İmzamdaki sistemi 3 yıldır kullanıyorum. Açma butonuna batıktan yaklaşık 13 saniye sonra bilgisayarı kullanmaya başlıyordum. Şu son 1-2 haftadır windowsa ne olduysa yaklaşık 50 saniye sürüyor açılması. İlk biosa girmek için "F2 veya del tuşuna basın" yazısını geçince klavyenin ışıkları sönüyor, farenin de ışıkları yanmıyor. "Hoşgeldiniz... " yazısını da daha önce çok hızlı geçtiğinden göremezdim bile. Şimdi orada da 15 saniye kadar bekliyor. Ekstra hiç bir program yüklemedim. Var olanları da ellemedim. Bir ilginç sorun daha. Bilgisayarda güç yönetiminde "yüksek performans" seçili ama bilgisayar açılınca baktığımda "dengeli" olana dönmüş görünüyor. Sanırım windowsta bir sorun var. Ne olduğunu biliyor musunuz? Yardımcı olacak varsa çok minnettar kalırım. Teşekkürler.
  • Sorunun kaynağını buldum. Faceit ve onunla birlikte gelen anti cheat programı yapıyormuş. Kaldırınca pc 15 saniyede açılmaya başladı.

• Windows 10 November 2019 Update 1909 sürümünün bugün toplu güncelleştirmeler ile birlikte sunulacağı tahmin ediliyor.
  • Ryzen kullanıcıları olarak beklemedeyiz gelsin artık bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkandrgn -- 12 Kasım 2019; 12:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkandrgn

Ryzen kullanıcıları olarak beklemedeyiz gelsin artık bakalım
    Neden özellikle ryzen hocam? Intel e göre daha mı fazla performans artışı bekleniyor? Yoksa mimarisi ile ilgili mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Neden özellikle ryzen hocam? Intel e göre daha mı fazla performans artışı bekleniyor? Yoksa mimarisi ile ilgili mi?

Alıntıları Göster
    Her iki platformda da artışlar olacaktır. Ama bu yeni sürümle özellikl tek çekirdek gerektiren işlemlerde windows işlemcinin en hızlı çekirdeğini seçerek onu kullanmaya öncelik verecek. Ryzen'in boost frekans çalışma prensibi göz önüne alındığında hatırı sayılır bir performans artışı bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Windows 10 November 2019 Update 1909 sürümünün bugün toplu güncelleştirmeler ile birlikte sunulacağı tahmin ediliyor.
    Saat kaç gibi yayınlanır peki? Media creation üzerinden soruyorum?

• 20:00
    Merhaba. Sizce bugün 1909 için refresh iso yayınlarlar mı yoksa geçen ayki .418 isosunu mu indirir yayınlanınca? Format atacağım da güncel iso gelecekse bekleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMEGALUL

Merhaba. Sizce bugün 1909 için refresh iso yayınlarlar mı yoksa geçen ayki .418 isosunu mu indirir yayınlanınca? Format atacağım da güncel iso gelecekse bekleyeyim.
    Yayınlanacak bu akşam diye düşünülüyor. 418 build ile 1909 iso yayınlanacak ayrıca yine windows update üzerinden toplu güncelleme yayınlanacak 418 build üzerine 4xx diye sürüm yükselecektir.

Merhaba hocam, Uzun zamandır bu siteden:https://tb.rg-adguard.net/public.php Windows 10 indirip format atıyorum ve burda yayınlanmasını bekliyorum. Bilginiz var ise sizce tahminen ne zaman eklenir buraya? Amerika saatine göre mi yayınlanıyor Resmi 1909 ISO'ları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sondoron

Merhaba hocam, Uzun zamandır bu siteden:https://tb.rg-adguard.net/public.php Windows 10 indirip format atıyorum ve burda yayınlanmasını bekliyorum. Bilginiz var ise sizce tahminen ne zaman eklenir buraya? Amerika saatine göre mi yayınlanıyor Resmi 1909 ISO'ları?
    Microsoftun sitesinde saat 20:00’de yayınlanacak. Bu sitede biraz daha geç yayınlanacaktır.

• OMEGALUL O kullanıcısına yanıt
    Refresh ISO genelde toplu güncelleştirmeleri takiben 7-10 gün sonra geliyor. Yine aynısı olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.