Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Creators Update güncellemesi resmen başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    435 535 gibi varyantları unutmayalım.
  • Wm öldü deyince bazı wm kullanıcıları tarafından hedef haline geliyorduk. Bu haber de wm delikanlılarına kapak olur umarım. Neyse ki 925 faciasından sonra (hala arada bir kullanıyorum) bir daha bulaşmadım bu sisteme. Artık böyle haberleri okudukça yalnızca gülüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Wm öldü deyince bazı wm kullanıcıları tarafından hedef haline geliyorduk. Bu haber de wm delikanlılarına kapak olur umarım. Neyse ki 925 faciasından sonra (hala arada bir kullanıyorum) bir daha bulaşmadım bu sisteme. Artık böyle haberleri okudukça yalnızca gülüyorum.

Kabul etmeniz biraz zor olacak ama ölen wm değil, ölen lumia 925 :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Öldü ise bu güncelleme kime verildi ?

Ölen hastaya ilaç vermek gibimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

Öldü ise bu güncelleme kime verildi ?

Ölen hastaya ilaç vermek gibimi?

Ölmez kardeşim ya wm. Ölmez bu hareket ölmez bu dava. Tıkır tıkır işliyor sistem. Uygulama ve oyun çeşitliliği dışında sistem mükemmel ötesi. Adamların 520'sine 620'sine 1020'sine 630'una 820'sine (sine kurban sinesine sinesine) destek kesiliyor, hemen wm öldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 29 Nisan 2017; 12:58:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Wm öldü deyince bazı wm kullanıcıları tarafından hedef haline geliyorduk. Bu haber de wm delikanlılarına kapak olur umarım. Neyse ki 925 faciasından sonra (hala arada bir kullanıyorum) bir daha bulaşmadım bu sisteme. Artık böyle haberleri okudukça yalnızca gülüyorum.

Kabul etmeniz biraz zor olacak ama ölen wm değil, ölen lumia 925 :(

2013 senesinde piyasaya çıkan iphone 5S hala güncelleme alıyor ve kabul edilebilir bir kullanım konforu sunuyorken, aynı sene piyasaya çıkan Lumia925 bitti diyorsanız -ki çoktan bittiği aşikardır ve bunu siz bile kabul etmişsiniz- bu konuda başka da bir şey demeyeceğim.

ikinci mesajınıza hitaben; Yine wm platformu altında paylaştığım yazımda da belirttiğim üzere; bir sistemin olgunlaşmasını bekleyecek sabır, zaman ve yaşanılan kayba sessiz kalma lüksüne sahip değilim. Gerek yaş olarak, gerekse de amaç olarak bana hayli uzak kalıyor buradaki yazılarınız ki, yine burada sizler gibi wm' yi övenlerin yazılarına inanarak aldığım gerçeği ve yanılgısı da cabası! O yüzden arada bir de girdiğim şu wm forumunda düşüncelerimi paylaşmayı ve bu sistemi düşünen üyelere de tarafsız olarak yararlı olabilmeyi isterim.

Ayrıca ikinci mesajınızdaki "adamların elindeki telefona destek kesilince öldü oluyor" sözünüz bile aşağılama içeriyor ve size hiç yakıştıramadığımı bilmenizi isterim. Satın aldığı yeni bir telefona en az 4 sene yazılım güncellemesi beklemek herşeyden önce bilinçli tüketicilerin özelliğidir.

İşine gelen platformu tercih etmeli insanlar. Küçük yaştaki aklı başında delikanlılara dahi baktığımda, o çok değerli olan vakitlerini telefon yazılımlarını rom rot atarak denemek suretiyle veya verilmeyen desteği illegal yöntemlerle telefonlarına kurmak suretiyle vakit harcamıyorlar! Derslerine odaklanarak önlerindeki sınavlara odaklanıyorlar.

@Hümanistadam
    Yeni çıkan modele destek vermeyi çinli merdiven altı üreticiler bile yapıyor. Aslolan sattığı malın arkasında uzun yıllar durabilmek ki, duramayan firmalar da satış rakamları ve toplumsal tercihleri göz önüne alarak yorumladığım üzere bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 29 Nisan 2017; 15:10:51 >

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    1520 çıkalı 4,5 yıl oluyor ve creators Update i Insider üzerinden aldı.

Her ne kadar Microsoft u sevmesemde gerekli olanı 1520 ye verdi.

Bende eskiden 925 kullanıyordum ve gerçekten Windows 10 Mobile gerçekten yavaş çalışıyordu , gelmemesi son kullanıcı için daha iyi oldu.

Buradaki asıl sıkıntı Microsoftun Windows 10 Mobile sözüydü. Eski cihazlara(820,1020,520,925, vs) Windows 10 Mobile vermiyeceğiz deseydi , kaldırmıyor deseydi kimse bu kadar hayal kırıklığına uğramazdı.Onun yerine o cihazlar için 8.1 i birazcık rütüşlayıp desteği bitirebilirdi.

Benim burada asıl gariplediğim nokta , 930 ve 1520 kullanıcılarının isyanı.

Telefonları çıkalı 4 yıl olmuş , ama hala güncelleme diyip duruyorlar , ve üstelik 550 ye var bize neden yok diye laflar ediyorlar.

550 , 640 gibi cihazlar güçsüz de olsa bi ayrıcalığı olması lazım , hem daha yeniler , hemde Microsoft logolular.

O yüzden 1520 ve 930 a destek kesilmesini haklı buluyorum , zaten kullanan çok az insan var 2 cihazı.Zaten telefonu güncellemedende kullanabilirler,gerekli güncellemeler mağazadan geliyor zaten(fotolar , groove , video player vs)

• quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

1520 çıkalı 4,5 yıl oluyor ve creators Update i Insider üzerinden aldı.

Her ne kadar Microsoft u sevmesemde gerekli olanı 1520 ye verdi.

Bende eskiden 925 kullanıyordum ve gerçekten Windows 10 Mobile gerçekten yavaş çalışıyordu , gelmemesi son kullanıcı için daha iyi oldu.

Buradaki asıl sıkıntı Microsoftun Windows 10 Mobile sözüydü. Eski cihazlara(820,1020,520,925, vs) Windows 10 Mobile vermiyeceğiz deseydi , kaldırmıyor deseydi kimse bu kadar hayal kırıklığına uğramazdı.Onun yerine o cihazlar için 8.1 i birazcık rütüşlayıp desteği bitirebilirdi.

Benim burada asıl gariplediğim nokta , 930 ve 1520 kullanıcılarının isyanı.

Telefonları çıkalı 4 yıl olmuş , ama hala güncelleme diyip duruyorlar , ve üstelik 550 ye var bize neden yok diye laflar ediyorlar.

550 , 640 gibi cihazlar güçsüz de olsa bi ayrıcalığı olması lazım , hem daha yeniler , hemde Microsoft logolular.

O yüzden 1520 ve 930 a destek kesilmesini haklı buluyorum , zaten kullanan çok az insan var 2 cihazı.Zaten telefonu güncellemedende kullanabilirler,gerekli güncellemeler mağazadan geliyor zaten(fotolar , groove , video player vs)

Lafa gelince Creators Update boş bir güncelleme, ne getirdi, kem küm lafa gelince benim 930'a neden Creators Update gelmedi, wm öldü, küstüm işte. Kardeşcaazım hani Creators Update boş bir güncelleme ve yenilik getirmiyordu? Madem boş yıldönümü güncellemesiyle devam et sende. Telefonun resmi olarak destekleniyor. 14393.1066 kullan. Creators Update yüklemeyince sanki 5 yıllık telefonun kapanıyor. Al sana appx'ler. Hepsi de en son. 15063.251 içinden çıkarılma. 14393'e de yüklenebiliyor.https://app.box.com/s/q7edqduic5wr5givmn5t5o6uydq4qrtd

Yok işte para vermiş de. Sen para verdiysen adamlar da sana telefon verdi. 500 lira 1000 lira verdin diye adamlar sana ömür boyu çalışacak sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 29 Nisan 2017; 16:43:42 >

• 1520 candır telefonu 950 xl gösterdim yola devam orjinal 950 xl bulamadığımız için 😉 telefon bozulmasın diye dua ediyoruz artık piyasada alacak telefon yok kullanım ihtiyacına göre tabi herkesin tercihi farklı kimsenin kimseyi kırıp eziklemesine gerek yok

• yorumsuz...

Windows 10 Mobile Creators Update güncellemesi resmen başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.